Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #76
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    http://www.auto24.ee/used/654864

    Keegi selliste kohta oskab kommentaari anda?
    Sõbral oli sama auto tükk aega. Miinusteks niipalju, et varuosasi suht kehv leida ning käigukast pidi väga uimane olema.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #77
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Honda Accord on ka kena auto.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #78
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Mul sai 18 aastane klassiõde sellise accordi omale esimeseks autoks lubade puhul:D. Muidu ütlen, et kiidan selle auto küll taevani. Pmst meeldis kõik selle auto juures.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #79
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Kui juba autodest, siis: http://www.auto24.ee/used/936058

          Panen naise auto müüki. Igati okei isend selle raha kohta. Uuena Eestist ostetud, tehasegarantii kuni veebruar 2012. Eripäraks 2.7 FX mootor + manuaalkast, mis on üsna harv kooslus.

          Andsin selle mingitele lohvidele müüa, küsisid teenustasu €500. Ise ei viitsinud eriti tegeleda, ei oska autosid müüa ka. Aga nemad ka ei viitsi või ei oska. 3 nädalat tagasi palusin hinda alandada, keegi ei liigutanud. Müüks ise edasi teda. Mis võiks olla adekvaatne hind või kas eraisikutel on mingeid muid müügikanaleid ka peale auto24? Kas talverehve/suverehve jms sodi tasub kohe kaasa pakkuda või hiljem kauplemise käigus?

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #80
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Hinna kohta ei oska öelda, aga üles võid panna veel börsi, motors24... Kõik rehvid ja muud vidinad maini kohe kuulutuses ära.

            Vastu talve on muidugi kehv müüa sellist autot.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #81
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Mitu kuud tagasi see nüüd oligi, kui tolmuahv esimest korda selle auto müügisoovist teada andis ?

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #82
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Kui juba autodest, siis: http://www.auto24.ee/used/936058

                Panen naise auto müüki. Igati okei isend selle raha kohta. Uuena Eestist ostetud, tehasegarantii kuni veebruar 2012. Eripäraks 2.7 FX mootor + manuaalkast, mis on üsna harv kooslus.

                Andsin selle mingitele lohvidele müüa, küsisid teenustasu €500. Ise ei viitsinud eriti tegeleda, ei oska autosid müüa ka. Aga nemad ka ei viitsi või ei oska. 3 nädalat tagasi palusin hinda alandada, keegi ei liigutanud. Müüks ise edasi teda. Mis võiks olla adekvaatne hind või kas eraisikutel on mingeid muid müügikanaleid ka peale auto24? Kas talverehve/suverehve jms sodi tasub kohe kaasa pakkuda või hiljem kauplemise käigus?
                Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

                Vaatasin teisi sarnaseid isendeid ja obv su hind liiga kallis. Seda http://www.auto24.ee/used/946877 pakutakse 1400€ odavamalt ja lisaks sellele tal automaat + poolnahk ka sees + 1 aasta uuem. Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale. Üleüldiselt su kuulutuse puhul basic müüginipp jäetud kasutamata, et standard hind on lakke aetud ja siis on pandud soodushind mingi 1000-2000€ odavamaks. Mina isiklikult talverehve/suverehve kohe kaasa ei pakuks. Muidugi olen märganud sellist asja ka, et mõned panevad müügikuulutuse teksti näiteks nii "Hyundai Coupe 2,7 + kaasa kingitus" Kui keegi otsib autot ja lappab neid seal auto24s ning kui järsku on selline tekst, siis paratamatult tekib soov näha, mis kingitust pakutakse (reaalsuses see, et sa talverehvid kaasa annad muidugi mingi eriline kingitus ei ole:D). Aga jah, väheks mõtlemisainet sulle.

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #83
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Vist 2 kuud tagasi viisin selle lõpuks Autospiriti õuele. Lubasid, et oskavad müüa, teavad ostjaid, oskavad hinnastada jne. Kui ise helistasin ja küsisin, ei teadnud keegi isegi selle romu olemasolust nende platsil. Veel vähem olid nad seda mõnele ostjale ette näidanud. Saab olema fun see sealt suverehvidel ära tuua tänase ilmaga.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #84
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

                    Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale.
                    Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

                    Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.

                    Semiprofist sõbra sõnul: Kui helistatakse sama päev oli hind liiga madal või jutt väga hea. Kui helistatakse nädala jooksul oli hind või jutt hea. Kui nädala jooksul ei helistata, siis muuda hinda või sõida ise edasi.
                    Last edited by Potsataja; 07.12.11, 13:22.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #85
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      Kuidas see lohvidele müüa andmine käib?:D Panevad kuulutuse üles ja kui huviline on, siis saavad ise kokku ja ajavad kõik joonde ja siis võtavad teenustasu 500€?:D

                      Vaatasin teisi sarnaseid isendeid ja obv su hind liiga kallis. Seda http://www.auto24.ee/used/946877 pakutakse 1400€ odavamalt ja lisaks sellele tal automaat + poolnahk ka sees + 1 aasta uuem. Ütleme nii, et kui ma tahaks endale Hyundai Couped osta ja vaataksin, mida pakutakse, siis sinu oma välistaksin. Kui tahad kiirelt lahti saada, siis lase hind 8500€ peale. Üleüldiselt su kuulutuse puhul basic müüginipp jäetud kasutamata, et standard hind on lakke aetud ja siis on pandud soodushind mingi 1000-2000€ odavamaks. Mina isiklikult talverehve/suverehve kohe kaasa ei pakuks. Muidugi olen märganud sellist asja ka, et mõned panevad müügikuulutuse teksti näiteks nii "Hyundai Coupe 2,7 + kaasa kingitus" Kui keegi otsib autot ja lappab neid seal auto24s ning kui järsku on selline tekst, siis paratamatult tekib soov näha, mis kingitust pakutakse (reaalsuses see, et sa talverehvid kaasa annad muidugi mingi eriline kingitus ei ole:D). Aga jah, väheks mõtlemisainet sulle.
                      Tänud, BuildUp. Jah, täpselt nii need lohvid müüvadki. Ma lootsin, et nad panevad ta veel kusagile üles või äkki annavad nõu hinna osas vms. Mul endal lihtsalt pole aega ega tahtmist käia mingite jorssidega proovisõite tegemas tööajast jne. Aga ilmselgelt see ei tööta.

                      Hinna osas - seda soovitas Autospirit. Lasen ise kohe €1000-1500 alla, saab näha kas huvi tekib. Hind ei ole nii oluline kuivõrd fakt, et jalust ära saada asi. S.t. pole mingit pointi istuda otsas kuude kaupa ja loota, et keegi välja ilmub ja soovitud hinda maksab.

                      Muidu sinu toodud lingil olev auto on 2.0 mootoriga. Sel pole ka garantiid ja hind ei sisalda KM-i (s.t. ettevõtte jaoks on auto kohe 20% kallim). Ei ole kindel, et need kõik olulised müügikriteeriumid on, aga nende eest tuli uuena ostmisel igatahes lisaks maksta.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #86
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

                        Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.
                        Sul on ilmselt õigus, aga minu arust on see suht üllatav. Hyundai kvaliteet on väga hea (esimesena pakkusid 5a garantiid Eestis, nüüd vist juba 7a). Auto näeb üsna hea välja ja kui kunagi tahtsin sportautot osta, mis oleks uus ja ei maksaks üle €30k, siis rohkem polnudki valida. Mootor obv lahja (123 kw vist), aga käigukast on õnnestunud ja mingit teravust tal ikka on, eriti FX 2.7 versioonil. Aga turuga ei vaielda ja turg arvab, et kasutatud Hyundai on üks paras pask. Uuena maksis auto 400k EEKi, nüüd on hästi kui sellest 50k km hiljem 30% kätte saab.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #87
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Ütleme nii, et HC huvilisi leidub ka 8500€ peal 0 ja 1 vahel. 7000€ paneb ehk kellegi kõrvu liigutama.

                          Amatöörina pakun, et ka Dacia Logani järelturu väärtus on %-ina parem, kui HC-l.

                          Semiprofist sõbra sõnul: Kui helistatakse sama päev oli hind liiga madal või jutt väga hea. Kui helistatakse nädala jooksul oli hind või jutt hea. Kui nädala jooksul ei helistata, siis muuda hinda või sõida ise edasi.
                          Nii ongi. Sellist masinat on juba margi pärast päris raske müüa ning lisaks sellele on tegemist täieliku naiste autoga ka.

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust

                          Muidu sinu toodud lingil olev auto on 2.0 mootoriga. Sel pole ka garantiid ja hind ei sisalda KM-i (s.t. ettevõtte jaoks on auto kohe 20% kallim). Ei ole kindel, et need kõik olulised müügikriteeriumid on, aga nende eest tuli uuena ostmisel igatahes lisaks maksta.
                          Su garantii lõpeb 3 kuu pärast. Ei ole just suurem asi, millega hinda kruvida. Samamoodi on see KM aspekt suhteliselt ebaoluline.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #88
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Maybe. Ma kuulsin seda KMi asja esimest korda Autospiritilt ja nemad ütlesid, et on väga oluline. No idea. Garantii annab minu arust kindluse, et pole mingeid varjatud vigu, sest need saab ju tasuta korda teha garantiiperioodil. Kasutatud auto puhul suurim risk on ju, et müüakse mingit paska, mille hiljem avastad.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #89
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              See on lihtsalt mingi järelmõtlemine "vanadest" Hyundai aegadest. 1999 oli minu esimene ametiauto Accent GS "valuvelgede ja katuseluugiga". Töökaaslased olid veel kadedad. Alt ei vedanud ja katki nagu ka midagi eriti ei läinud. Maine oli aga siis madal ja siiani on mingil põhjusel "nii ja naa". 2002 VW Golf Variant oli imo samaväärne, kuid VW on ju kvaliteedi sümbol.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #90
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Kas pidid neile maksma ka midagi kuigi nad autot müüdud ei saanud?

                                Comment

                                Working...