Novembri Offtopic - jõulueelne

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #751
    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

    lugesin ka seda kuskilet, et jaanuarist eraldatakse.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #752
      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

      Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
      Võiks nad ära bannida küll mingiks kuuks ajaks, äkki hakkavad, siis tulemused liikuma rohkem selle EV joone ligi.
      daun oled v

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #753
        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

        Leits, sa ka pead nii otse alati. Proovi kuidagi heaga :)

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #754
          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

          lol

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #755
            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

            Te võite neilt raha saada, aga Hispaanlast ei biidi mina mingi valemiga vähemalt SNG/MTTs..

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #756
              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

              Poker never dies...

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #757
                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                Te võite neilt raha saada, aga Hispaanlast ei biidi mina mingi valemiga vähemalt SNG/MTTs..
                results oriented, sul ei jää lihtsalt meelde raudselt need korrad kui võitnud oled hispaanlaselt chippe ja alati kui kaotad, mõtled "kuradi hispaanlane".

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #758
                  Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  results oriented, sul ei jää lihtsalt meelde raudselt need korrad kui võitnud oled hispaanlaselt chippe ja alati kui kaotad, mõtled "kuradi hispaanlane", ''kuradi venelane'', ''kuradi sakslane''.
                  Mõnikord ikka biidin Hispaanlast, aga see kuu kindlasti mitte.

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #759
                    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                    kui selline teade peaks tõele vastama, siis viimase 2a jooksul hakkab pokkeris juba reegel välja kujunema, et ca iga 6 kuu tagant on pokkerisõpradele mingi halb uudis.

                    eestlased, usakad, full tilt, hispaanlased.... tahaks vaid küsida, mis või kes siis kevadel järgmisena?!

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #760
                      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                      Eskimod on järgmised...

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #761
                        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #762
                          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Esimest korda kuulen. Mul google reader pidevalt lahti kus üle 30 suurema ja väiksema pokkeriuudiste saidi food jooksevad aga seda küll kuulnud ei ole. Linke või gtfo :P

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #763
                            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                            Kunagi on vist häid uudiseid ka oodata.

                            Olen viimasel ajal päris korraliku efforti pannud, et uurida just seda seadusloome ja äri poolt ja ses suhtes on kuldne, et USA landbased kasiinod ja muud rikkurid on kõik tagajalgadel ja teevad ettevalmistusi lootuses et 2 kuni 5 aasta jooksul saab USA ka ennast ära regullitud.
                            Ilgelt tuleb uudiseid peale, kus need samad huvitatud USA huvipooled teevad ja planeerivad teha koostöölepinguid Euro-Operaatoritega just selle regulated marketsi skilli pärast.
                            Osariikidest tulenev noot pidi ilgelt tugev olema, et föderal levelil saaks mingi plaani peale, sest revenue nälg on nii suur.
                            Enamasti pakutakse sellist mudleit, kus iga osariik saab mingid kindlad termsid ja hakkab meenutama euroala gämblit. Sealt ka euro-operaatorite vajadus.

                            Aga nüüd käib uudistest kogu aeg see EU tasandi mingi Green Bill või Green Paper ka läbi, et vähemalt mingi noot on, et saaks EU-s ka mingi konkreetsema regulli peale, sest kohati nagu on mingi kobin, et selline räme piiramine on vastuolus euroala aluslepingutega.

                            Süvenenud pole, ei oska täpsustada.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #764
                              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                              Kuupäev: FRI, 15 JUL

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #765
                                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                                sealt samast artiklist: "In contrast, the French player pool is open only to players in the European Union; the Italian games are closed to all outsiders."

                                Me saame stars.fr saidil siis ideepoolest mängida v:O?

                                Comment

                                Working...