Novembri Offtopic - jõulueelne
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?
Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.
Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Diagnoos: http://et.wikipedia.org/wiki/LuulAlgselt postitas con Vaata postitustKellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?
Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.
Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
This I guess.Algselt postitas Oliverk Vaata postitust112 ja saadetakse auto järgi ja läheb Paldiski maanteele puhksusele. Mõned sõbrad seal vabakäiguna käinud. Täitsa normaalsena tulid välja.
Endal ka üks sõber seal käinud (3a ületöötamise tagajärjel) ja tuli normaalsena välja.
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
epic :DAlgselt postitas ranka Vaata postitusthttp://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=43956
Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?
siinse foorumi g0000se ju postis mingeid ~10k profitiga graphe nl400/nl600st.
päris stiilne oleks kui tema seal postis :D
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
GoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Kahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.Algselt postitas con Vaata postitustKellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?
Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.
Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Ta mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?Algselt postitas ranka Vaata postitustGoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
ei, facebooki pani.Algselt postitas numnuts Vaata postitustTa mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Bipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.Algselt postitas doublemint65 Vaata postitustKahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.
Comment
-
Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
jup.Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitustBipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.
Comment
Comment