Novembri Offtopic - jõulueelne

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #706
    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=43956

    Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?
    ROFL hahahaa

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #707
      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

      Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

      Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

      Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #708
        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

        112 ja saadetakse auto järgi ja läheb Paldiski maanteele puhksusele. Mõned sõbrad seal vabakäiguna käinud. Täitsa normaalsena tulid välja.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #709
          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

          Algselt postitas con Vaata postitust
          Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

          Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

          Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
          Diagnoos: http://et.wikipedia.org/wiki/Luul

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #710
            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            112 ja saadetakse auto järgi ja läheb Paldiski maanteele puhksusele. Mõned sõbrad seal vabakäiguna käinud. Täitsa normaalsena tulid välja.
            This I guess.

            Endal ka üks sõber seal käinud (3a ületöötamise tagajärjel) ja tuli normaalsena välja.

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #711
              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=43956

              Huvitav, kas seal nimekirjas olev g00000se on meie foorumi oma?
              epic :D
              siinse foorumi g0000se ju postis mingeid ~10k profitiga graphe nl400/nl600st.
              päris stiilne oleks kui tema seal postis :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #712
                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                Sain kinnituse, et on tema aga jube kahtlane, et ta üleüldse sinna nimekirja sattus kuna mängib HU-d ja väldib regulare. Ju tegi kellegile haiget :P

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #713
                  Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                  Suht tihti näen lauas vendi, kes paarisaja käe peale on a´la 45/5 ja vaatan sessi statse siis 23/19 mängivad järsku....

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #714
                    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                    GoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #715
                      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                      Algselt postitas con Vaata postitust
                      Kellegi tuttaval on mingisugune mental breakdown olnud?

                      Tuttav õppis vist üle ja oli magamata mõnda aega. Nüüd räägib, et on valgustatud maailmaparandaja ja hakkab kõiki õpetama. Umbes nädal ajanud seda teemat. Tekst on täielik nonsense ja normaalselt argumenteerida ei suuda, endas 100% kindel. Pmst hulluks läks, kujutab ette asju. Kardan, et homme hakkab da vinci koodi klassi ees murdma(mainis midagi). Ennem oli täiesti normal tüüp ja ta ei tarvita ka midagi.

                      Hallar teema, endal enam ideid pole. Psühholoogi juurde ta vaevalt läheb.
                      Kahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #716
                        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        GoMukYaSelfil sai lõpuks viisa läbi ja tagasi USA-s. Kokku 109 päeva, 20 maad ja kokku kulus 12-15k USD-i ehk natuke üle $100 päevas, mis sisalda hotelle/lennupileteid/sööki jne. Päris mõtleva panev...
                        Ta mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #717
                          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          Ta mingit blogi peab vms, kus kajastanud seda kõike?
                          ei, facebooki pani.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #718
                            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                            Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                            Kahtlustan jutu järgi bipolaarne häire... Tasub abi otsida, enne kui asi päris hulluks läheb.
                            Bipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #719
                              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Bipolaarne on tiba teistsugune ikka tavaliselt.
                              jup.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #720
                                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                                Kui ta on enesele või teistele ohtlik võib teda ka enese tahte vastaselt psühhiaatrilisele ravile panna. Seega 112 pole ka väga halb mõtte sanatooriumi puhkuseks...

                                Comment

                                Working...