Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Keegi lauluotsinuga ei soovi aidata mind?
Oleks vaja siis:
sellest videost laulu, algab 1:22
ja väga tore oleks kui keegi national geographic channeli vaataja teab laulu ühest nende reglaamidest, mingi 3D kirjutis on video lõpupoole, reglaami iseeneseest netis vist üleval polegi.
Keegi lauluotsinuga ei soovi aidata mind?
Oleks vaja siis:
sellest videost laulu, algab 1:22
ja väga tore oleks kui keegi national geographic channeli vaataja teab laulu ühest nende reglaamidest, mingi 3D kirjutis on video lõpupoole, reglaami iseeneseest netis vist üleval polegi.
TC
Comment