SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Flush Hunter
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 48

    #976
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Keegi lauluotsinuga ei soovi aidata mind?
    Oleks vaja siis:

    sellest videost laulu, algab 1:22
    ja väga tore oleks kui keegi national geographic channeli vaataja teab laulu ühest nende reglaamidest, mingi 3D kirjutis on video lõpupoole, reglaami iseeneseest netis vist üleval polegi.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #977
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI




      matrrrfakkkrrr

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #978
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI



        Mingi protest wall streedil, eesti meedias pole midagi kajastatud nii palju kui sirvida jõudsin.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #979
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Kas keegi Tartut hästi tundvatest inimestest oskab öelda, kas raudteejaamast Trehvi jalgsi on Tartu mõistes pikk tee ja kui ei ole, siis kuidas sinna saab?

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #980
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            2km jalgsi. 20 minti walki. Bussid sõidavad, taksod sõidavad. Karaoket lähed laulma sinna?

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #981
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              rahulikult jalutades ~25 minti ehk ca 3 kilti umbes. Paned kesklinna poole ajama ning suundud naiste kiljete suunas ühikate poole :)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #982
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                2km jalgsi. 20 minti walki. Bussid sõidavad, taksod sõidavad. Karaoket lähed laulma sinna?
                Tänud.
                Lähen aitan sõbral mälumängu võita ja peale seda ilmselt kustutame selle mälu selleks korraks. karaoke oli good guess though:(
                Last edited by KristjanLaas; 20.09.11, 17:33.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #983
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  9000eek küll alko eest ei saa kui esimene kord on :)
                  Esimest korda kuulen siukest asja :D.
                  Tean mitmeid kes oma 180 krooni selle eest saanud. Lol @ 9k.

                  Edit:Nvm kustutasin selle teise osa ära just ärkasin :D. Aga jamh.
                  Last edited by qbj0hn; 20.09.11, 18:14.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #984
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    180 krooni võib-olla tehakse tõesti türi suguses alevikus, kus kõik teavad üksteist. Linnas on asjad vähe teistmoodi.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #985
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      180 krooni võib-olla tehakse tõesti türi suguses alevikus, kus kõik teavad üksteist. Linnas on asjad vähe teistmoodi.
                      Haha, siin küll see ei kethi.

                      Just vastupidi.
                      See kehtib muidugi, et kõik teavad üksteist kuid mingi trahvid jne pannakse julmalt alati. Siiski siukse asja eest nii ulmesid summasid kuulen esimest x.
                      Last edited by qbj0hn; 20.09.11, 18:37.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #986
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        no tahad sa või mitte aga ekspertiis tehakse nagunii ja see juba maksab mingi 70 euri vms.

                        aga trahv ise jah pole midagi erilist... jääb sinna kuhugi 20 ja 40 euri vahele

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #987
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Mis nad seda ekspertiisi teevad kui ise selle eest maksta ei saa?
                          Tadaa!
                          <<<------

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #988
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Loodad, et 999 on kurjakuulutav postituste arv ja KAPO hakkab jälgima Sind seetõttu?

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #989
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              imo on need kanepiga seotud vaidlused täiesti mõttetud. Mina ise näiteks suitsu ei tee ja alkohooli absoluutselt ei tarbi.. aga kanepist ma ära ei ütle.

                              aga ok, overnout.

                              Comment

                              • Allanaator13
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 285

                                #990
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Keegi Carbon Pokerist on viimasel ajal cashoute teinud? Kui on, siis kaua läinud?

                                Comment

                                Working...