Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Legaliseerime kanepi ära, siis ma ei pea kuskile võõrasse riiki kolima, et fcking herbi tarbida. Kanep on nagu taevamanna IMO.
Kenad pähklid, peab ise ka korjama minema.
Legaliseerime kanepi ära, siis ma ei pea kuskile võõrasse riiki kolima, et fcking herbi tarbida. Kanep on nagu taevamanna IMO.
Kenad pähklid, peab ise ka korjama minema.

Comment