SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #496
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Sellessuhtes, et mida rohkem küüslaugu mahla sa ninna saad seda efektiivsem- pagana valus on küll aga seda väärt. Teine variant on mingi sisuliselt keev vesi võtta kausiga ja sinna küüslaugu mahla panna ja siis aure hingata.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #497
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      aga kusjuures aitab... väheke on leevendanud küll juba.
      Sain tuttava arsti käest infi ja kestine pidavat aitama... krt valik läheb liiga suureks juba

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #498
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        mul mingi taist toodud pulk .. yhes otsas õli teislt poolt kakud ninna sed aõhku vms .. aitab alati .. iisi

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #499
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          6+1 peaks perearstiks saama
          3 aastat on perearsti residentuur.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #500
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Küüslauk on tõesti nuts värk, aga ninna toppides väga ebamugav taluda seda, näost hakkab vett nagu kust voolama..

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #501
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              suht otsene kui apteegis lüüakse kuu lõpus arved kokku ja makstakse konkreetselt % retsepti pealt
              Kuule aga mis rea peal see ravimifirmadel väljaminekuna ja arstidel sissetulekuna kajastub ?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #502
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Lõika näppu omale vms, see aitab ka.
                Siis unustad ära lihtsalt, et sul nina tatine on ja keskendud valu lävele.

                In all serious business, kartuli keeduvee sisse hingamine ei pidavat aitama köha ja nohu vastu? Ise olen proovinud haigena ja toimis kuigi palju.
                Last edited by qbj0hn; 10.09.11, 18:50.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #503
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Otrivin proovitud ikka, jah?

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #504
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    tõsine lugu küüslaugust. mõned aastad tagasi olin pikemalt saksamaal ja üks kuradi tagumine alumine purihammas mis oli ja on senini katki hakkas sellist valu tegema et sure ära. arsti juurde ei hakanud minema, ei teadnud seda et EL kodanikuna oleks tasuta saanud. ja siis mingit tartu tegelased kes mu piinasid olid paar päeva pealt näinud tulid mulle hotelli ukse taha ja ulatasid küüslaugu kobara ja rulli marlit. jutt järgmine - mähkida vastas randme peale( ehk siis kui valutab paremalt poolt hammas siis vasaku randme peale) paar kihti marlit, siis küüslaugu viilud vahele ka ja kinni. 12-24 h . ma panin kilekoti ka peale et ei haiseks. ja uskumatu, aga järgmiseks hommikuks oli kogu põletik läinud ja ma sain rahus edasi juua. jätsin mainimata et epitsenter peab pulsi kohal olema jarli peab see pärast vahel olema, et muidu kõrvetab käe ära. isegi sest kahest kihist marlist olid mul villid peal.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #505
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      mul mingi taist toodud pulk .. yhes otsas õli teislt poolt kakud ninna sed aõhku vms .. aitab alati .. iisi
                      Oliiviõli ikka?

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #506
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Kuule aga mis rea peal see ravimifirmadel väljaminekuna ja arstidel sissetulekuna kajastub ?

                        mis kell sinu jaoks muru rohelisemaks ja taevas sinisemaks läks?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #507
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Laupäeva õhtul otse eetris kell 20:00 Pokkeriprode meditsiini tund.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #508
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Laupäeva õhtul otse eetris kell 20:00 Pokkeriprode meditsiini tund.
                            tohohh, mis kanalilt? :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #509
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              tohohh, mis kanalilt? :D
                              Kanal OT.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #510
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                oh fk. sõber laseb kõrval 5nl 6maxi multitabledes ja läks WC-sse ning lasin ise edasi. damn, kuidas ma multitablemist igatsen. teenig vist järgneva kuu 6m või fr.

                                Comment

                                Working...