SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #481
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    looma-arst on targem kui perearst, sest perearstile inimesed ütlevad, mis neid vaevab ja mis neil viga on aga loomad ju ei oska rääkida
    HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHA. IRVVVVVVVV.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #482
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      ultimate nohu lihtsalt ... lihtsalt iga poole minuti tagant nuuskan. Ja enamus nohurohud on selle vastu kui nina on kinni, aga mul ei ole.. lihtsalt tilgub absoluutselt koguaeg

      kinnine nina on mul suht tavaline nähtus ja harjunud, aga sellist jama pole ennem olnud ja tõsiselt vihastasin nohu peale

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #483
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        mul oli kunagi üks perearst, mingi 26-27 aastane piltilus tshikk. käisin seal mingit dokumenti taotlemas. hiljem hakkasin endale põhjuseid välja mõtlema, et miks tema vastuvõtule saada. korra sai veel ära käidud ja üritasin omale saadud 20 minutist maximumi välja venitada. ehhki mul õnnestus ta isiklik sümpaatia võita jne, jäi tel nr siiski mu oma lollusest saamata. nägin teda ca pool aastat hiljem kraalis ja jõime ennast koos siruli jäi ka toona minu poolt viimane võtmata. järjekordselt mu enese rumalusest ja argpükslikusest. kõik võimalused olid käes.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #484
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          kõik kiidavad sudafedi aga tee või tina..sudafed pole kunagi aidanud.
          Kinnise nina vastu aitab mul vaid otrivin, aga ka sellega tuleb ettevaatlik olla, et mitte üle kasutada

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #485
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            mis kuradi linki. mul lihtsalt paljud sugulased arstid.
            Okei, nüüd ma usun sind.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #486
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              kõik kiidavad sudafedi aga tee või tina..sudafed pole kunagi aidanud.
              Kinnise nina vastu aitab mul vaid otrivin, aga ka sellega tuleb ettevaatlik olla, et mitte üle kasutada
              Oli endalgi kevadel hirmus nohu, poolteist nädalat proovisin igasugu asju, absull mitte miski ei aidanud, tatti hakkas juba silmanurkadest välja ajama. Siis kuskil lugesin, et Sinupret tabletid olla väga head, tõmbasin neid sisse ja 2 päevaga oligi asi unustatud.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #487
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Pane küüslauku ninna, see aitab.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #488
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  sinupretil on roheline-valge karp ja rohelised tabletid. Ammu järgi proovitud asi (ofc mitte haigelt tilkuva ninaga..seega lähen uuele kuurile nendega siis, krt ma olen valmis kõike proovima uuesti, et ometi saaks sellest nohust lahti.)

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #489
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Pane küüslauku ninna, see aitab.
                    kas see mitte kinnise nina vastu ei aita just?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #490
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Aitab lahtise vastu ka. Võid veel proovida, et keegi lööks sul selle nina kinni. Pane saepuru ninna. Või klaasvilla, hoiab löörid kuivad.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #491
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        kaua seda hoidma peaks? panin ninna appi mu nina sureb... silmadest jookseb vett + nina all onju juba punane/hell nahk ja ei olnud hea mõte sinna lähedale küüslauk panna

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #492
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          No parem oleks olnud küüslauk enne peenestada aga sinu nina :) Kannata ära, natukese aja pärast on nina kuiv.
                          Mingit küüslaugu auru oleks ka sitaks hea tõmmata.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #493
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            ofc ma tegin ta väiksemaks :D mitte ei pannud tervet küünt ninna :D

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #494
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Kõike võid proovida, aga ära sa taruvaigu- või mingit muud tinktuuri ninna pihusta. See tuli sellise survega, et tunne oli selline, et kolp lendab kohe kildudeks. Pole elus hullemat valu tundnud :D

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #495
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Hetkel on 25 kasutajat lugemas seda, kuidas köögivilju ninna toppida nohu korral.

                                Comment

                                Working...