Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Perearst ainult ravib mingeid standard haiguseid ja nohusid ju, milles hämming on :D.
Mul perearstil polnud isegi luba mulle mingeid kätekreeme välja kirjutada. Ta amet ongi kergemad mured lahendada ja siis juba edasi saata.
Btw andu ma ei tea kas sa mõtlesid seda lauset tõsiselt või mitte, aga see oli nii naljakalt öeldud, et kui ma tossus peaga oleks siukse asja peale tulnud ma vist oleks siiamaani kägaras :D
Perearst ainult ravib mingeid standard haiguseid ja nohusid ju, milles hämming on :D.
Mul perearstil polnud isegi luba mulle mingeid kätekreeme välja kirjutada. Ta amet ongi kergemad mured lahendada ja siis juba edasi saata.
Btw andu ma ei tea kas sa mõtlesid seda lauset tõsiselt või mitte, aga see oli nii naljakalt öeldud, et kui ma tossus peaga oleks siukse asja peale tulnud ma vist oleks siiamaani kägaras :D

Comment