Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Olles olnud oma perest eemal paar korda kuskil 3-4 nadalat jarjest voin ausalt oelda et see raha mis mind uuesti seda tegema paneks peab olema vaga suur. Ma ei kujutaks ette aastat+. Ja see ilmselt oleneb vaga inimestest, aga olles olnud mingil hetkel suht vaikeste voimalustega ja mingil hetkel vaga heal jarjel, siis minuarust tihti see kokkuhoiu tunne mis on kui tuleb palju rohkem majandada ja see kuidas hindad vaiksemaid asju kui voimalused piiratud tihti tegi tasa selle suuremate voimaluste piiratuse. Ja siin eelnevalt oli mainitud koolivormi ja voin ausalt oelda et ma olen kahe kaega selle poolt. Pull see et siin(usas) on erakoolides koolivorm ja riigi koolides mitte. Ja lapsevanema elu on tunduvalt kergem kui on tapne asi mis lapsele selga panna ja koigil teistel sama ehk ei ole isegi varianti nii oelda yle trumbata teisi lapsi. Ma ise arvan et koige tahtsam on leida balanss raha ja teiste eluvaartuste vahel. Kui oskad teenida korralikult nii et rohkem teenimine ei ole su elu number yks eesmark, siis anna tuld, aga need inimesed kes on nous 30 aastat 60 tundi+ nadalas vaeva nagema selle nimel et oleks "paremal jarjel" voivad jouda yks hetk elus selleni et kui tagasi vaatavad elule ja naevad kui paljud asjad selle nimel tegemata jaid tahaks nii mondagi muuta.
Olles olnud oma perest eemal paar korda kuskil 3-4 nadalat jarjest voin ausalt oelda et see raha mis mind uuesti seda tegema paneks peab olema vaga suur. Ma ei kujutaks ette aastat+. Ja see ilmselt oleneb vaga inimestest, aga olles olnud mingil hetkel suht vaikeste voimalustega ja mingil hetkel vaga heal jarjel, siis minuarust tihti see kokkuhoiu tunne mis on kui tuleb palju rohkem majandada ja see kuidas hindad vaiksemaid asju kui voimalused piiratud tihti tegi tasa selle suuremate voimaluste piiratuse. Ja siin eelnevalt oli mainitud koolivormi ja voin ausalt oelda et ma olen kahe kaega selle poolt. Pull see et siin(usas) on erakoolides koolivorm ja riigi koolides mitte. Ja lapsevanema elu on tunduvalt kergem kui on tapne asi mis lapsele selga panna ja koigil teistel sama ehk ei ole isegi varianti nii oelda yle trumbata teisi lapsi. Ma ise arvan et koige tahtsam on leida balanss raha ja teiste eluvaartuste vahel. Kui oskad teenida korralikult nii et rohkem teenimine ei ole su elu number yks eesmark, siis anna tuld, aga need inimesed kes on nous 30 aastat 60 tundi+ nadalas vaeva nagema selle nimel et oleks "paremal jarjel" voivad jouda yks hetk elus selleni et kui tagasi vaatavad elule ja naevad kui paljud asjad selle nimel tegemata jaid tahaks nii mondagi muuta.
Comment