AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1456
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Mõlemalt mehelt superesitus. Tore päev Eestile.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #1457
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Tublid mehed tõesti...one time oleks võinud kaks poodiumi kohta ära tulla, aga aega on selle asjaga :)

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1458
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Gerd ja Sass ju olid miskil võistlusel mõlemad poodiumil, seega see on saavutatud juba.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #1459
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Tafka, kommenteerisid õhtulehe live ülekandes:)?
          Jep...kahjuks olin jah kuskil pärapõrgus hiiumaa metsas ja pidin ülekannet õhtulehe vahendusel jälgima...aga asi seegi

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1460
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            nii imelik on ikka hommikul kell 7 tõusta :D Täna siis esimene koolipäev kus tunnid ja kohe täie rauaga.. 8:30-15.55.. vahepeal 1paus 45minti
            Minu meelest just tore, vb harjumatu aga jah. Elada normaalse režiimi järgi. Ja üldiselt väga huvitav on ntx ülikooli ellu sukelduda.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1461
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



              4 way all in high stakes PLO lauas.
              Ja uskumatu, et AA set jäi pidama. Kõigil olid vist monster drawd i guess.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #1462
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                AA sai FH ju

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #1463
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


                  omg see pokernews on ikka nii epic foorum.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #1464
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Dad buys a lie detector robot which slaps people when they lie. He decides to test it at dinner.
                    "Son, where were you today?"
                    The son says "at school dad." Robot slaps the son!
                    "Ok, I watched a dvd at my friends house!"
                    "What dvd?"
                    ..."Toy story." Robot slaps the son again!
                    "Ok, it was a porno"
                    "What! When I was your age I didn't know what porn was" says dad.
                    Robot slaps the dad!
                    Mom laughs "Ha Ha Ha! He's certainly your son." Robot slaps the mom

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #1465
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                      http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...5746/#readable

                      omg see pokernews on ikka nii epic foorum.
                      kõik juba ammu teavad et stars on rigged

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #1466
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                        Dad buys a lie detector robot which slaps people when they lie. He decides to test it at dinner.
                        "Son, where were you today?"
                        The son says "at school dad." Robot slaps the son!
                        "Ok, I watched a dvd at my friends house!"
                        "What dvd?"
                        ..."Toy story." Robot slaps the son again!
                        "Ok, it was a porno"
                        "What! When I was your age I didn't know what porn was" says dad.
                        Robot slaps the dad!
                        Mom laughs "Ha Ha Ha! He's certainly your son." Robot slaps the mom
                        haha.hea:D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1467
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Hommikused teemad:
                          (FTP maksis 2,500,000 for nothing): http://forumserver.twoplustwo.com/54...thing-1091693/
                          ja õnne-leid (best cheater evar? :P Portugali imest inispireeritud vennike?): http://forumserver.twoplustwo.com/29...ammer-1091688/
                          ja 20k hakitud konto: http://forumserver.twoplustwo.com/28...d-20k-1091292/
                          Last edited by ment52; 31.08.11, 03:37.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1468
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            No mida perset. Tegin arvutile formaadi, google DNS on muudetud, pokkerisaitidele saab ligi/installida aga PartyPoker installimisel viskab ikka ette selle lollaka EMTA kirje. On kellegil idee, mis viga? Olen clearinud catchesid, muutnud sada asja aga ikkagi.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #1469
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Lugesin seda scammimisteemat ja tuli mõte, et miks ükski pokkerituba ei kasuta sõrmejäljega sisselogimist, sama hea kui token ja paljudel läpparitel lugeja olemas

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1470
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Kellel gmail konto ja nutitelefon, siis turvalisuse huvides kasutage tokenit. Enda arvutil piisab tokeni kasutamisest korra kuus (arvuti jäetakse meelde), aga võõrastel küsib iga kord lisaks paroolile ka tokeni (nutitelefoni app) genereeritud parooli. Peaks andma täiendava kaitse meilikontole häkkimise vastu. Tegelikult on vist võimalus ka neid tokeneid googlelt smsiga saada, dunno.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...