Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
uninstalleeri IE viimane versioon.Algselt postitas ranka Vaata postitustNo mida perset. Tegin arvutile formaadi, google DNS on muudetud, pokkerisaitidele saab ligi/installida aga PartyPoker installimisel viskab ikka ette selle lollaka EMTA kirje. On kellegil idee, mis viga? Olen clearinud catchesid, muutnud sada asja aga ikkagi.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Lugesin ka seda artiklit. Minu arvamust see ei muuda. Alguses sai pisut sinisilmselt või kaastundlikult seda juhtumit jälgitud, aga vaadates nüüd kõiki kilde kokku panduna. Kaua võib Eesti rahvast lollitada? Seda vassimist ja häma Suusaliidu ja CO poolt on nii palju olnud. Eks vist üritatakse ka seda pikka aja peale hajutada rahva jaoks.Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Tahtsin just sama küsida. Kaua võib?Algselt postitas numnuts Vaata postitustaugusti kokkuvõtted ja sept eesmärgid topicut pole veel?
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Suvel võib.Algselt postitas albinar Vaata postitustTahtsin just sama küsida. Kaua võib?
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
omg see teamviewer'i scam oli lihtsalt epic. dumb and dumber:DAlgselt postitas ranka Vaata postitustHommikused teemad:
(FTP maksis 2,500,000 for nothing): http://forumserver.twoplustwo.com/54...thing-1091693/
ja õnne-leid (best cheater evar? :P Portugali imest inispireeritud vennike?): http://forumserver.twoplustwo.com/29...ammer-1091688/
ja 20k hakitud konto: http://forumserver.twoplustwo.com/28...d-20k-1091292/
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Holy kaka...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[youtube]2V-sabL1OXE[/youtube]
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Lol ma esimest pressikat vaadates juba lold. Andrus korra mokaotsast monotoonselt ja ebakindlalt ütles "ma ei ole keelatuid aineid tarvitanud" ..ja rohkem nagu ei olegi räägitud sellest kas ta on või ei ole, nüüd mingite juriidiliste nüanssidega üritatakse vaid manipuleerida. Samas kes spordiga lähemalt kokku puutunud on, teavad nkn, et pudru ja kohupiimaga maailma parimaks ei saa :)Algselt postitas inward Vaata postitustLugesin ka seda artiklit. Minu arvamust see ei muuda. Alguses sai pisut sinisilmselt või kaastundlikult seda juhtumit jälgitud, aga vaadates nüüd kõiki kilde kokku panduna. Kaua võib Eesti rahvast lollitada? Seda vassimist ja häma Suusaliidu ja CO poolt on nii palju olnud. Eks vist üritatakse ka seda pikka aja peale hajutada rahva jaoks.
Comment
Comment