Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Jah, mind huvitab pigem häälte jagumine. Kas mõni keskerakondlane hääletab oma erakonna vastu või siis mõned sotside leeris olevad rahvaliidu ülejooksikud hääletavad Tarandi poolt.
Jah, mind huvitab pigem häälte jagumine. Kas mõni keskerakondlane hääletab oma erakonna vastu või siis mõned sotside leeris olevad rahvaliidu ülejooksikud hääletavad Tarandi poolt.
Comment