AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1381
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Sain mikkri tööle, minupoolt nl25 video...coming soon:)

    Comment

    • Tyler Durden
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 270

      #1382
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Sain mikkri tööle, minupoolt nl25 video...coming soon:)
      Mitut lauda kõneall olevas videos mängid?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1383
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        ROFL

        Eile läksime lenC-i, ESTPatricku, spewmonkeyga jooma ning ühinesid William, PokerStarsi Michael ja üks PokerStarsi security töötaja veel. Michael läks varakult magama aga teine jäi meiega edasi pidutsema. Sai miski chicki maha ja kadus.

        Hommikul Michael uuris Williamitl, et kuuled kus mu sõber on. William ei teadnud. Mitu tundi hiljem sõber ilmub välja ja ütles, et oli kuskil ime perseaugus (tõenäoliselt lasnamäel) maja katusel ärganud... Seda ei tea kuidas ta sinna sai....

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1384
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
          Mitut lauda kõneall olevas videos mängid?
          10-12. Võib ka 20.

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #1385
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            ROFL

            Eile läksime lenC-i, ESTPatricku, spewmonkeyga jooma ning ühinesid William, PokerStarsi Michael ja üks PokerStarsi security töötaja veel. Michael läks varakult magama aga teine jäi meiega edasi pidutsema. Sai miski chicki maha ja kadus.

            Hommikul Michael uuris Williamitl, et kuuled kus mu sõber on. William ei teadnud. Mitu tundi hiljem sõber ilmub välja ja ütles, et oli kuskil ime perseaugus (tõenäoliselt lasnamäel) maja katusel ärganud... Seda ei tea kuidas ta sinna sai....
            Meenutab Eesti oma "The Hangoverit"

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1386
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              kellelgi HTC wildfirega kogemusi on? on selle raha eest (~250.-) hea ost teiste puutetundlike telefonidega võrreldes? mäletan, et mingi aeg olid siin selle hinnaklassi telefonide üle arutelu, aga ei suuda seda teemat enam leida.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1387
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Rofl ranka :D :D

                "Nii see baari elu käib"

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1388
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  kellelgi HTC wildfirega kogemusi on? on selle raha eest (~250.-) hea ost teiste puutetundlike telefonidega võrreldes? mäletan, et mingi aeg olid siin selle hinnaklassi telefonide üle arutelu, aga ei suuda seda teemat enam leida.
                  k2ib kah .. kuid ei midgai erilsit .. netis k2imiseks - kohutav imo ..

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #1389
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    kellelgi HTC wildfirega kogemusi on? on selle raha eest (~250.-) hea ost teiste puutetundlike telefonidega võrreldes? mäletan, et mingi aeg olid siin selle hinnaklassi telefonide üle arutelu, aga ei suuda seda teemat enam leida.
                    Kasutanud olen wildfire peaaegu aasta...üldiselt olen rahul...mõned miinused muidugi on. Näiteks kõne ajal on suht võimatu, kellegi numbrit kirja panna...kuna ekraan vilgub kõne ajal ja ei ole kogu aeg puutetundlik. See on ka ainus asi mida miinusena märgiksin. Aku peab vastu täpselt niipalju, kui kasutad rakendusi. Näiteks pideva netiühenduse tagahoidmisel 1päeva. Niisama helistades ja netti ning rakendusi kasutamata 3-4 päeva. Ning kui eriti ei helista ka siis nädala.
                    250euri mõtled wildfire S ilmselt. Tavalise wildfire hinnaklass peaks jääma hetkel 140-150 euri kanti. Ise kasutan kindlasti veel aasta enne kui välja vahetan. Muidu on üsnagi mõistlik hinna ja kvaliteedi suhe. Kui piiramatu mahuga netiühendus olemas ajab vajadusel ära ka modemi funktsiooni arvutile. Android süsteem oma personaliseerimise poolest väga meeldib. Viimane hea leid Android marketist oli programm nimega Taxido , mis kuvab kõik tallinna ja tartu taksofirmad kiirvalimisega , ning hinnad on ka juurde märgitud. Jääb ära igasugune taksonubrite küsimine...kõik on väga lihtne ja mugav.
                    Üks asi jäi tavalise wildfire juures veel mainimata miinusena..milleks on kaamera teravustamine...mis võiks olla parem. Kui tahad lisaks väga head fotokat telefoni..pead midagi muud vaatama. Üldiselt ajab asja ära. Ise olen telefoniga päris rahul siiani.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1390
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Kolm meest istuvad ja ajavad juttu. Üks teatab, et tal on maailma kõige väiksem pea. Teised noogutavad. Mõne aja pärast teatab teine, et tal on maailma kõige väikse jalg. Teised jälle temaga nõus. Mõne aja pärast teatab kolmas piinlikult, et tal on maailma kõige väiksem riist. Näitab siis teistele ja teised nõustuvad. temaga.
                      Äkitselt tuleb ühel mõte, et läheks ja annaks ennast Guinessi rekordite raamatule üleks. Saaks ka maailmarekordi kirja.
                      Mõeldud tehtud.
                      Lähevad siis kohale ning neid hakatakse ükshaaval sisse kutsuma.
                      Mõne aja pärast tuleb esimene välja tunnistus käes ja teatab uhkusega, et temal ongi maailma väikseim pea.
                      Ei lähe palju aega mööda kui teine tunnistusega välja tuleb ja teatab, et ka tema on nüüd oma kõige väiksema jalaga maailmarekordi omanik.
                      Läheb siis kolmas sisse. Möödub mõni hetk ning mees tuleb pettunud näoga välja ning küsib teistelt: "Kes se kuradi Justin Bieber veel on?"

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #1391
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Niipalju kui olen lugenud, on uus wildfire S päris hea keskklassi android. Muidugi odavama androidiga tuleb ikka arvestada, et tal protsessor ei ole nii kiire ja osad appid ei pruugi hästi toimida. Võid ise poes natuke näppida ja reviewsid lugeda ja konkurentidega võrrelda (SE Neo, samsung galaxy ace jt, LG optimus one).

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1392
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          tele2s on tavaline HTC wildifre (mitte S) 229.- ja wildfire S on 249.-

                          oskab keegi sellises hinnaklassis paremat telefoni pakkuda? keegi mainis sony ericcson xperiat, aga see jäi küll minuarust absoluutselt igas näitajas alla.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #1393
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            tavaline wildfire küll täielik saast, aga no oleneb mis teha tahad sellega. se xperia arci võrrelda uute ja kallima klassi htc-dega, siis valiks kindlalt se. samas hinnaklassis wildfirega on se xperia mini pro, vist küll väiksem ekraan, aga plussideks pakun kvaliteetsem kaamera nuppudega täisklaviatuur ning ilmselt töökindlam user interface.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1394
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              qwerty klaviatuuri järgi just ilge vajadus ei ole seega see väga rolli ei mängiks. fakk ei tea üldse.

                              kui võrrelda neid kahte telefoni, siis näitajate poolest jääks nagu HTC peale, aga ei tea kumb kvaliteetsem on..

                              SE Xpreia mini pro
                              HTC wildfire s

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1395
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                prose SEl päris palju parem jep. 1Ghz vs HTC 600mHz

                                Comment

                                Working...