Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
See on suva mis divisjon.Mis teha kui Eesti mängijate tase selline on ja ilma liikuva pikata on ikka väga raske midagi ära teha.
Vanasti pandi poisid peale trenni minutiteks rippuma, et äkki kasvavad pikemaks ei tea kas praegu ka sellist treeningmetoodikat kasutatakse LOL
Aga meeste silmis oli sädet ja võideldi.
Vahepeal mis toimus oli kolm veerandit pallipatsutamine ja siis viimaseks veerandiks võeti jalad kõhu alt välja - võib-olla.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Vanasti pandi poisid peale trenni minutiteks rippuma, et äkki kasvavad pikemaks ei tea kas praegu ka sellist treeningmetoodikat kasutatakse LOL
Aga meeste silmis oli sädet ja võideldi.
Vahepeal mis toimus oli kolm veerandit pallipatsutamine ja siis viimaseks veerandiks võeti jalad kõhu alt välja - võib-olla.
Comment