Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Kilde elust enesest. Oleme kaks päeva jutti Mälleri-Mäsaga tina pannud. Pooled Tartu pubid-restoranid-klubid läbi käinud. Täna alustaisme kell 12 päeval Vassilissast pohmakaraviga ja lõpetasime Kolme Ahvi Pubi ja Notiga. Vaatasime kossu ka muuseas ja panime panuseid.Maks sai retsi korralikult. Igatahes, Mäsa tossas nagu korsten, lasi 3 pakki suitsu ära 2 päevaga. Tal sai just pakk otsa ja küsis ühelt M.unnilt suitsu. Too trahiinlane ütles, et ainult 1 alles, et ta ei saa anda. Mäsa läks selle peale pubisse, ostis uue paki, võttis sealt ühe suitsu ja ütles: "Näed mu.nninahk, võta veel üks suits. Nüüd on sul kaks!" Tra, ma olin kusekõveras, laughing my fucking ass off
Kilde elust enesest. Oleme kaks päeva jutti Mälleri-Mäsaga tina pannud. Pooled Tartu pubid-restoranid-klubid läbi käinud. Täna alustaisme kell 12 päeval Vassilissast pohmakaraviga ja lõpetasime Kolme Ahvi Pubi ja Notiga. Vaatasime kossu ka muuseas ja panime panuseid.Maks sai retsi korralikult. Igatahes, Mäsa tossas nagu korsten, lasi 3 pakki suitsu ära 2 päevaga. Tal sai just pakk otsa ja küsis ühelt M.unnilt suitsu. Too trahiinlane ütles, et ainult 1 alles, et ta ei saa anda. Mäsa läks selle peale pubisse, ostis uue paki, võttis sealt ühe suitsu ja ütles: "Näed mu.nninahk, võta veel üks suits. Nüüd on sul kaks!" Tra, ma olin kusekõveras, laughing my fucking ass off
Comment