AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #976
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    miks sa selle postitasid siia mai saa aru ;DDDDD

    Ma jäin seda teemat lugema ja ei suuda sealt enam lahkuda. :D refeshin aegajalt, et ehk midagi uut postitanud ta.
    Haige elu ikka mõnel vennal olnud kuigi ise alles 24.

    Hakkasin ka lugema.. Ei tea millal lõpetan. Mulle tohutult meeldivad sellised threadid.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #977
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Ilusat taasiseseisvumispäeva! Mul lipp heisatud ja Vana Tallinn sügavkülmas.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #978
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Väga huvitav, et mõne mängija silmis oleme pokkeri tasandil hiinlastega samal pulgal. Ma väga palju ei tea low-mid HU eesti bumhuntereid, et võiks mainimist väärt olla.



        Arvestades, et eesti tase online pokkeris on minu arusaamist mööda võrdlemisi hea siis see post seal "kinda offends me"
        Eestlaste tase on võrdlemisi hea? Kust selline arusaam? Kui sa mõtled seda, et PTR-is oleme me top 10-s võitvate riikide hulgas siis põhjus on lihtsalt selles, et Eesti on vaene riik ja meil pole eriti suuri kaotajaid, sest kaotajatel pole lihtsalt raha mida onlines maha mängida, sest palgad on väiksed.

        Aga üldiselt suckime. Eesti parim mängija on vb sama hea kui Soomes paremuselt 50-s vms. Ainuke vend keda ma tean kes ka maailma mastaabis tegija on oma tasemel on ment52 (tõenäoliselt on ka madalamal mängijaid mõned, vMario?), ülejäänud Eesti mõistes head mängijad on maailmas keskpärased parimal juhul.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #979
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Keegi taas iseseisvuspäeva ei viitsi tulla tähistama komeedi tänavale ?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #980
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            HAHAA

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #981
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              camu freaky soovib sulle head ööd ja edu sinu edasistes ettevõtmistes

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #982
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Ment on raudselt maailma parim medium stakes FR mängija. Bumhundib 24 lauda korraga sellise kõva winratega, et müts maha. Mööda ei saa vaadata ka hotcocacolast, kes on maailma top3 deep stack mtt mängija, vähemalt minu meelest.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #983
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  camu freaky soovib sulle head ööd ja edu sinu edasistes ettevõtmistes
                  tänx lillekesed!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #984
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Sa leidsid poest särgi mis maksis 97€. Kuna sul ei olnud endal raha, siis laenasid emalt 50€ ja isalt 50€. Nüüd on sul kokku 100€,lähed poodi ja ostad särgi ära ning saad tagasi 3€. Maksad sa emale tagasi 1€ ja isale 1€ ning 1€ jätad omale. Nüüd oled emale võlgu veel 49€ ja isale 49€ ... 49+49=98+1 sinu euro. See teeb kokku 99 eurot, aga kuhu jäi siis 1€?

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #985
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      ranka ime <:D

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #986
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        sry
                        jõime hossiga täis Palju õne eestiZ

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #987
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          krdi klahvid ei kleepu klaviattuuri külge :D

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #988
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Tean ainult mõnda üxikut eestlast, kes mängib HU kõigi vastu.
                            Aga ei peagi mängima ju. Kui õppe eesmärgil lasta siis jah igati õige loomulikult, sest bummides midagi ei õpi eriti.
                            Kuid teisest vaatevinklist vaadata miks ma peaks mängima endast parema mängijaga? Ma olen siin, et raha teha mitte mingile random tüübile tõestada, et kui vägev mängija ma olen.
                            Mul poleks selle vastu midagi kui PTR ära kaotatakse siis on kõik võrdsed nagunii. Aga praegu on ka ju ! Ega see PTR mingi salaandmebaas pole. See on kõigile saadaval teh_internetis kes seda kasutada tahavad.
                            See on sama nagu lohhid kurdavad, et inimesed kasutavad HEM-i/HUD-e. Täiesti legaalne programm mis kõigile saadaval, milles probleem.

                            Ainuke asi mis mind häirib PTRi juures on see, et inimesed saavad avalikult su "rahakotti" piiluda ja see ka, et botid saavad datamineda vms aga kui mingi regular ütleb, et ma olen pussy kuna ma temaga ei mängi jne mul on sügavalt savi lol.
                            Last edited by qbj0hn; 20.08.11, 07:19.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #989
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              camu freaky soovib sulle head ööd ja edu sinu edasistes ettevõtmistes

                              keegi oli öösel pisut svipsis vist :P

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #990
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                poisid lasid jooki jah, nyyd tukuvad ilmselt

                                Comment

                                Working...