Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Hakkasin ka lugema.. Ei tea millal lõpetan. Mulle tohutult meeldivad sellised threadid.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Hakkasin ka lugema.. Ei tea millal lõpetan. Mulle tohutult meeldivad sellised threadid.
Comment