AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #961
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Igaksjuhuks küsin, ega keegi Jõgeva piirkonnas või Tartust Jõgeva pool snusi ei müü?

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #962
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas Roomet Vaata postitust
      Igaksjuhuks küsin, ega keegi Jõgeva piirkonnas või Tartust Jõgeva pool snusi ei müü?
      või tallinnas?
      Last edited by WeThePeople; 19.08.11, 15:14.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #963
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Käid ikka erinevates üv punktides? Kui tahate ametlikult minna, siis soovitan Tallinnas Viimsi ÜV punkti, mis seal raudtee ääres on.
        Mõistlikud vennad ja ülemäära ei nori.
        Enda laiskusest ainult ühes kohas käinud. Tekkis juba huvi, et millega siis nüüd välja tulevad. Ülevaatus on minu jaoks see koht kus öeldakse, mida autol remontida tuleb. Kuigi enamasti kehitavad remondimehed selle jutu peale mis ülevaatajad räägivad õlgu ja avastavad hoopis mingi muu asja mida remontida (ülevaatajate arvates on see asi muidugi ilusti korras). Eks proovin siis järgmine kord selle Viimsi koha ära, tee peal kah teine. :)

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #964
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          kes the secretit näinud või lugenud saavad aru. (ilmselt saavad ka teised aru)

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #965
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.


            rigged

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #966
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              PTR-ist niipalju, et 2p2-s on uues PTR vastane teema: http://forumserver.twoplustwo.com/28...tings-1082219/

              Aastatega on inimesed targemaks saanud ja nüüd PTR-i toetavad ainult üksikud (2-3 aastat taqasi oli see suhe vastupidi) ning Starsile survet avaldatakse päris mõnuga. Loodan, et lõpuks Stars teeb midagi PTR-i vastu, sest enam neil ei ole vastuväiteid, kuna FTP suutis PTR-i bännida siis peab sellega hakkama saama ka Stars. Kui kunagi PTR-i trackimine lõpetataks ja saaks korragi SN vahetada - vot siis võib taaskord disko alata.

              PS! Kui keegi ka siin PTR-i vastane siis võiks sinna teemasse jälje jätta oma mõtetega.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #967
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                kas keegi teab,kust oleks võimalik vaadata/tõmmata Ohtliku Lennu 2.hooaja viimast osa (Armastusega Tartust)?

                Comment

                • Ingvar78
                  Jube Noob
                  • Apr 2010
                  • 117

                  #968
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas noname Vaata postitust
                  kas keegi teab,kust oleks võimalik vaadata/tõmmata Ohtliku Lennu 2.hooaja viimast osa (Armastusega Tartust)?
                  kui etv arhiivis pole, siis vist ainuke võimalus torrentiga terve hooaeg tõmmata.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #969
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    ...
                    Väga huvitav, et mõne mängija silmis oleme pokkeri tasandil hiinlastega samal pulgal. Ma väga palju ei tea low-mid HU eesti bumhuntereid, et võiks mainimist väärt olla.

                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...00&postcount=4

                    Despite great HU lobby rules (software enforced table no. limits), the HU lobby on Stars even as low as NL50 has become a ****ing catastrophe thanks to bumhunters using PTR. Russians, Estonians, Romanians, Slovenians, Chinese, Polish etc, all these ****ers from broke countries are sitting there, clogging up the lobby and only playing the people with the biggest losing stats on PTR.
                    Arvestades, et eesti tase online pokkeris on minu arusaamist mööda võrdlemisi hea siis see post seal "kinda offends me"

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #970
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas Ingvar78 Vaata postitust
                      kui etv arhiivis pole, siis vist ainuke võimalus torrentiga terve hooaeg tõmmata.
                      etv arhiivis kahjuks pole ja tõmbab teist päeva torrentist (üks jagaja ainult) ja 0% so far :(

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #971
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Väga huvitav, et mõne mängija silmis oleme pokkeri tasandil hiinlastega samal pulgal. Ma väga palju ei tea low-mid HU eesti bumhuntereid, et võiks mainimist väärt olla.



                        Arvestades, et eesti tase online pokkeris on minu arusaamist mööda võrdlemisi hea siis see post seal "kinda offends me"
                        Imo küll leiab 24/7 eestlasi bumhuntimas low HU-s.

                        Kahtlen, et me megaskilled rahvas oleme, vaid konservatiivsete inimestena on meil pigem tableselecting skill sisse juurdunud.
                        Last edited by KristjanLaas; 19.08.11, 22:03.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #972
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Väga huvitav, et mõne mängija silmis oleme pokkeri tasandil hiinlastega samal pulgal. Ma väga palju ei tea low-mid HU eesti bumhuntereid, et võiks mainimist väärt olla.



                          Arvestades, et eesti tase online pokkeris on minu arusaamist mööda võrdlemisi hea siis see post seal "kinda offends me"
                          Loe aga edasi, tühju katkendeid välja võtta artiklist - milleks? Ja see ei ole üleüldese teema põhimõte, et arutada eestlaste, venelaste ja hiinlaste üle (ja tolle lause postitaja peaks ise olema ka venelane, seega on see tema objektiivne arvamus). Teiseks on tal õigus. Tean ainult mõnda üxikut eestlast, kes mängib HU kõigi vastu.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #973
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Ma ei usu et tänapäeval üldse keegi HU laseb absoluutselt kõigi vastu, kõik regularid table selectivad mingil määral. Ma mäletan kui kunagi sa said paarsada kätte JM vastu mängida samal ajal kui ta kedagi coachis. Usu mind, igapäevaselt sa ei tahaks temaga mängida kuna sa tead et sul ei ole seal "edge" ja long runnis jääksid sa miinusesse. Korra või kaks on ju tore proovida, aga mitte rohkem.
                            See PTR vastu sõdimine on nagu vastu tuult kusemine, isegi kui PS blokiks trackimise siis bumhunting jätkuks suurel määral samamoodi. Võetakse lihtsalt uued vahendid kasutusele.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #974
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              miks sa selle postitasid siia mai saa aru ;DDDDD

                              Ma jäin seda teemat lugema ja ei suuda sealt enam lahkuda. :D refeshin aegajalt, et ehk midagi uut postitanud ta.
                              Haige elu ikka mõnel vennal olnud kuigi ise alles 24.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #975
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                Ma ei usu et tänapäeval üldse keegi HU laseb absoluutselt kõigi vastu, kõik regularid table selectivad mingil määral. Ma mäletan kui kunagi sa said paarsada kätte JM vastu mängida samal ajal kui ta kedagi coachis. Usu mind, igapäevaselt sa ei tahaks temaga mängida kuna sa tead et sul ei ole seal "edge" ja long runnis jääksid sa miinusesse. Korra või kaks on ju tore proovida, aga mitte rohkem.
                                See PTR vastu sõdimine on nagu vastu tuult kusemine, isegi kui PS blokiks trackimise siis bumhunting jätkuks suurel määral samamoodi. Võetakse lihtsalt uued vahendid kasutusele.
                                Mis vahendid? Sa ei ole vist heads-upi mänginud. Kui PTR kaoks ja SN-d muutuksid (või su vastu tuleb uue nimega vastane) siis tulebki mängida 20-30 kätt vastase vastu AGA kui sa kaotad selle jooksul 50+ suurt blaindi siis ei taheta ennem regulari quitida kui tagasi even.

                                Muudes mängudes kaotavad regularid oma eelise teadlikuse teiste vastaste vastu. Mine istu non-PTR saidil suvalisse lauda ning isegi sadade tuhandete käte vältel ei pruugi sa mõista kui palju/vähe ta tegelikult võidab. Vaata PTR-is ringi, standard stattidega regularid kaotavad, samas miskid nitid võidavad. Vastupidi ka OBV.

                                Comment

                                Working...