AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #631
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kas internetiajastul lähevad inimesed rumalamaks või see paistab lihtsalt paremini välja tänu info liikuvususele?
    paistab välja rohkem.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #632
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Kas internetiajastul lähevad inimesed rumalamaks või see paistab lihtsalt paremini välja tänu info liikuvususele?
      trollib ju :D

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #633
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Sain kah 5 euri.Kohe teen sellest 800euri 3000Gtd turnal.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #634
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          lol@ teine maailm shutdown ikoonil

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #635
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            rsk pedro tõmbas riveririsse seti.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #636
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              No minge m....i. Igaüks varastab sealt kust vähegi saab: http://forumserver.twoplustwo.com/29...andal-1082247/

              Comment

              • EdgarP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2009
                • 368

                #637
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Sa Ranka vist ei viitsinud väga teemat läbi lugeda? See oli Madridi sideevent ja kõik osalejad said pärast enda osa :
                Re: EPT director cutting prizepools : SCANDAL
                I can confirm that there was a shortfall discovered in the EPT Madrid 5K event. I cashed in the event. About a week later, I received a phone call from a PokerStars representative stating that 60,000 additional chips had been discovered in play (equivalent to 4 starting stacks of 15K), and that PokerStars would be adding 20K to the prize pool and I would receive my proportional share of that 20K, which was 300 Euro IIRC. I did in fact receive this additional money.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #638
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Täitsa hea uudis:

                  vBulletin Message

                  You have been banned for the following reason:
                  Undesirable

                  Date the ban will be lifted: Never


                  HAHAHA LOL wtf ei mäletagi, et midagi postitanudki oleks gg 2p2 xD

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #639
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Imo pole siin midagi naljakas ju :S.

                    Loogiline, et inimene ei oska siukest asja esmakordselt arvutit kasutades või siis kui on võõras, aga samas youtubes videot ikka oskab vahtida.
                    Õpetasin enda vanaisale kes 65~ ja elab siin ligidal mul kõik enamus siuksed asjad selgeks :D. Kuidas muusikat tõmmata, filme tõmmata/kirjutada, netis vahtida, no kõik.
                    Alguses kui ta arvuti ostis ja kutsus külla ega ta küsis ka siukseid küsimusi mult, et ntx kuidas seda kausta nime muuta jms.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #640
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      ja hauka laat alaku!!!!!!

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #641
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Imo pole siin midagi naljakas ju :S.

                        Loogiline, et inimene ei oska siukest asja esmakordselt arvutit kasutades või siis kui on võõras, aga samas youtubes videot ikka oskab vahtida.
                        Õpetasin enda vanaisale kes 65~ ja elab siin ligidal mul kõik enamus siuksed asjad selgeks :D. Kuidas muusikat tõmmata, filme tõmmata/kirjutada, netis vahtida, no kõik.
                        Alguses kui ta arvuti ostis ja kutsus külla ega ta küsis ka siukseid küsimusi mult, et ntx kuidas seda kausta nime muuta jms.
                        Logo, näiteks mul vanem põlvkond ei oskaks ka kausta nime muuta :)

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #642
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Imo pole siin midagi naljakas ju :S.

                          Loogiline, et inimene ei oska siukest asja esmakordselt arvutit kasutades või siis kui on võõras, aga samas youtubes videot ikka oskab vahtida.
                          Õpetasin enda vanaisale kes 65~ ja elab siin ligidal mul kõik enamus siuksed asjad selgeks :D. Kuidas muusikat tõmmata, filme tõmmata/kirjutada, netis vahtida, no kõik.
                          Alguses kui ta arvuti ostis ja kutsus külla ega ta küsis ka siukseid küsimusi mult, et ntx kuidas seda kausta nime muuta jms.
                          üldjuhul kui aktiivselt arvutit kasutada, siis õpib üsna kähku selgeks asjad, ja veel kui keegi kõrval natuke õpetab

                          aga põhiliseks probleemiks on see, et paljud eelmisest põlvkonnast ei oska inglise keelt ning see on takistuseks

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #643
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                            Sa Ranka vist ei viitsinud väga teemat läbi lugeda? See oli Madridi sideevent ja kõik osalejad said pärast enda osa :
                            Re: EPT director cutting prizepools : SCANDAL
                            I can confirm that there was a shortfall discovered in the EPT Madrid 5K event. I cashed in the event. About a week later, I received a phone call from a PokerStars representative stating that 60,000 additional chips had been discovered in play (equivalent to 4 starting stacks of 15K), and that PokerStars would be adding 20K to the prize pool and I would receive my proportional share of that 20K, which was 300 Euro IIRC. I did in fact receive this additional money.
                            Ma sain sellest nii aru, et vargus ikka tehti aga PokerStars maksis pärast selle jama kinni, mängijatele muidugi ei öelnud, mis täpselt juhtus et ala miski pisi eksitus.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #644
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              üldjuhul kui aktiivselt arvutit kasutada, siis õpib üsna kähku selgeks asjad, ja veel kui keegi kõrval natuke õpetab

                              aga põhiliseks probleemiks on see, et paljud eelmisest põlvkonnast ei oska inglise keelt ning see on takistuseks
                              Yea, tal oli mingi ilgelt vana arvuti ka ja win 95 peal. Nüüd ostis uue ja eesti keelne win jne peal :D.
                              Tavaliselt peale maksudemaksmise ja delfi lugemise vanemad inimesed eriti ei oska midagi teha yeh.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #645
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Mida nad siis veel tegema peaks? Feissbuukis farmi pidama vä? :D

                                Comment

                                Working...