Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Enda kurvastuseks avastasin sama asja. Tundub, et miski jama süsteem, et ainult pokkeri toksimiseks. Lõin korra duublisse ja pärast seda oli entusiasm kadunud. Ei meeldi lihtsalt need õnnemängud. Vana head Gonzo's Questi oleks küll nillinud või siis Frankensteini. :(
Algselt postitas siga
Vaata postitust
TC

Comment