AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #346
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kogu online poker crashib täiega viimasel ajal, algas sellega, et iga riik tuli välja oma seadustega ja ainult oma riigi mängijad (PokerStars.fr jms), nüüd Black Friday ja #2 suurim tuba kukub perse omadega, paljude respektitud tipp-prode kappidest ilmuvad luukered välja jms.

    Live pokker pole ka variant, üks halvimaid töösid maamunal mis ma ette oskan kujutada (kui just Hollywoodis filminäitlejatega nosebleedi toksida ei saa).
    Nõus. Lisaks on pokker ilmselgelt muutunud raskemaks ja vähem populaarsemaks just tänu viimase mõne aasta rohketele sündmustele. Coachingsaidid ja coachid (punastan), mis tõstavad jubedalt taset (raha ei ole enam nii lihtne võita), PTR tüüpi saidid, mis kiirelt rebisid kaane aardelaekastelt (bumhunting, erinevad mängustiilid ja mängude tüübid) ja üha mugavam soft, mida eelkõige arendatakse grinderitele mitte fishidele.

    Raha vähesust iseloomustab IMO ka regularide kasumite, volüümide ja winrate langus.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #347
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Viimane aeg vist Omahahaha ära õppida.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #348
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Nõus. Lisaks on pokker ilmselgelt muutunud raskemaks ja vähem populaarsemaks just tänu viimase mõne aasta rohketele sündmustele. Coachingsaidid ja coachid (punastan), mis tõstavad jubedalt taset (raha ei ole enam nii lihtne võita), PTR tüüpi saidid, mis kiirelt rebisid kaane aardelaekastelt (bumhunting, erinevad mängustiilid ja mängude tüübid) ja üha mugavam soft, mida eelkõige arendatakse grinderitele mitte fishidele.

        Raha vähesust iseloomustab IMO ka regularide kasumite, volüümide ja winrate langus.
        njah varsti on kõik kohad rege täis ja lasevad omavahel be ja on rakebackprod.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #349
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          juba praegu on kõik kohad rege täis ja lasevad omavahel be ja on rakebackprod.
          fyp

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #350
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #351
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              no money in online poker

              everyone cheats

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #352
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Eesti valitsus valmistas ette seaduseelnõu, mis aitaks säästa miljardeid, julgustades inimesi elama senisest palju põnevamat elu.


                mina oleksin poolt

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #353
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Joseh "Girah" Macedos jutt liigutatud teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...655#post358655

                  Kuna ajad olid erinevad siis esimese postituse autori tekst muudetud, muidu oleks imelik.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #354
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    If you have not yet tried our fantastic range of Casino games, now is the time to do it!

                    The Mega Fortune jackpot has become mega exciting! It currently stands at a huge €7.102.647.

                    Mega Fortune is a fun bling-bling themed video slot. It has 5-reels, 3-rows and features like Scatter Wins, Free Spins, Wild Substitutes and a triple jackpot bonus game. It's a lot of fun.

                    Just think what you could do with €7,1 million... click below and see if you can make it happen!


                    Tra. keegi saab (loodetavasti) varsti ikka korraliku nutsu. Seda juba annab "apraati" tagasi toppida. Hoian pöialt, et see ikka Triobetis välja läheks.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #355
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      (=jube valesse kohta sai)


                      E:faking nuts laul ah?
                      Last edited by Poke; 08.08.11, 09:41.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #356
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Vaikselt hakkab tunduma, et pokkeri-lehmast tuleb veel ASAP lüpsta mis lüpsta annab ja lähiaastatel uut elukutset valima hakata...
                        hit n run :D raudselt cocat me enam siin foorumis ei näe

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #357
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Üüriks korterit tallinnas. Korter peaks olema solid ja 2 toaline. Asukoht ei ole määrav. Kui kellelgi oleks midagi pakkuda siis PM. Või kui keegi oskab infot anda et kust saaks solid korterit ilma maakleri tasu maksmata siis iga info on teretulnud

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #358
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            hit n run :D raudselt cocat me enam siin foorumis ei näe
                            Mis ta teeb, läheb ostab kreekasse saare ve?
                            See 110k eure on täpselt selline raha mille eest saad endale korraliku maja osta ja auto ka. A la mingeid raskeid tehaseid või tööstuseid sellega püsti ei pane, et mingi rikaste TOPis kohe. Enamus neid tegelasi kes näiteks BINGO lotoga on mitu milli eeke võitnud omal ajal, ostavad endale oma majad, autod pankade käest. Mõned aitavad vanemaid/lapsi ja sinna see raha kulubki.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #359
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Mis ta teeb, läheb ostab kreekasse saare ve?
                              See 110k eure on täpselt selline raha mille eest saad endale korraliku maja osta ja auto ka. A la mingeid raskeid tehaseid või tööstuseid sellega püsti ei pane, et mingi rikaste TOPis kohe. Enamus neid tegelasi kes näiteks BINGO lotoga on mitu milli eeke võitnud omal ajal, ostavad endale oma majad, autod pankade käest. Mõned aitavad vanemaid/lapsi ja sinna see raha kulubki.
                              Kust sa korraliku maja ja auto võtad 110k eest?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #360
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                                Kust sa korraliku maja ja auto võtad 110k eest?
                                Alustaks sellega, et kust sa saad korraliku maja 110k eest?

                                Korteri küll.

                                Comment

                                Working...