AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Mees metsast tuleb, võidab ja tõmbab lihtsalt "vanadele kaladele" konkreetselt koti pähe. Krt, alles see oli, kui pisicoca möllas Trio microlaudades aga nüüd möllab EPT main eventi finaallauas.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustÄkki olen mina esimene eestlane, kes jõuab EPT Main Evendi finaallauda? Miks mitte!
Ajalugu on juba tehtud, homme selgub, kui "kõva" see ajalugu täpsemalt on.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Pole kahjuks nii osav kui Sina, kuskil 20nda koha juures läks 99<AJ ja KK<AQ minutite jooksul.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustMent käis vist täna 1000€st mängimas? Kuidas temal läx?
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Kes neid stake teemasid kontrollib ja otsustab kas läheb läbi, siis mul unus mainida, et kasumi jaotus 50-50.
Comment
.jpg)
HCC! gllgglgllgl@FT!
Comment