Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
:D
Mr. Tungiv
07.08.2011 17:50
Sa ka asartmängusõlane wä????? võixin koheselt teha sinuga ühe bokkeriturniiri ja näeksid ise ka, et võttaksin sult kõik sinu asjad ära.
muideks kus neid bokkereid üldse mängida saab?
07.08.2011 17:50
Sa ka asartmängusõlane wä????? võixin koheselt teha sinuga ühe bokkeriturniiri ja näeksid ise ka, et võttaksin sult kõik sinu asjad ära.
muideks kus neid bokkereid üldse mängida saab?
Comment