Selles suhtes, igati korralik tulemus ükskõik mis koha sa saad coca. Wp, gg, respect! Mul siiralt hea meel, et eestlane EPT-l nii kaugele jõudis. Aga...
Tra, tõmba oksa vähe koomale pekimagu, tegelt ka! Kõik need "ship the MONEYZZZZZZZZZZZZZ", "printing MONEYZZZZZZZZZ", gigawhaalad, beluugad, fishid, kašelotid jms pask ajab lihtsalt oksele. Sa ei ole JUMAL, sa oled lihtsurelik, pekine paksperse kes loeb õhtul voodis rahasid ja rasvavolte kokku. Tõmbaks sulle ühe hea maksahaagi , nii et pekk võdiseks veel 5 minti takkajärgi. Tule nagu maa peale onju ja piira oma egot! Muidu pokkerimängijana hea töö, well done ja congratz!
Comment