AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Autonumbreid väga lihtne teha, must isoleerteip täpselt sama lai kui numbrimärgi tähed ja sellega teibid üle ja teed omale uue väljamõeldud numbrimärgi.Algselt postitas Potsataja Vaata postitusthttp://www.tallinnapostimees.ee/5211...-tunnistajaid/
LOL, bemmi jaksavad osta aga kütust peavad varastama.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
heh, see on ju leits, vana tuntud pemmimees.Algselt postitas Potsataja Vaata postitusthttp://www.tallinnapostimees.ee/5211...-tunnistajaid/
LOL, bemmi jaksavad osta aga kütust peavad varastama.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
atis ei käi ja coca fänn ei ole ja mingit õlle ka ei taha, lihtsalt ütlesin ja oleks nice kui mõni eestlane kõvema summa võidaks.Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitustPöidlad pihus, et sa Atlantises ikka tasuta joogi saaks.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Onu peaks olema tal see, kes Tallinnas sellega tegeleb. Leits ikka Tartule truuks jäänud.Algselt postitas taipupole Vaata postitustheh, see on ju leits, vana tuntud pemmimees.
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Mis teema selle EMTAga on jälle? Google DNS täiesti olemas, kuid ei pääse ligi litsentsita pokkerisaitide kodukatele.
Teistel ka nii? Nt www.fulltiltpoker.com
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Algselt postitas fyte Vaata postitustMis teema selle EMTAga on jälle? Google DNS täiesti olemas, kuid ei pääse ligi litsentsita pokkerisaitide kodukatele.
Teistel ka nii? Nt www.fulltiltpoker.com
Kindel et mingit muud ühendust ei kasuta?
(nt kui wifi on sätitud DNS peale, siis kaabliga see ei tööta, pead selle ka sättima jne)
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Mul on näiteks nii, et IE'ga ei pääse lehtedele, aga Firefoxiga töötab kõik, kuigi DNS jms on muudetud.Algselt postitas fyte Vaata postitustMis teema selle EMTAga on jälle? Google DNS täiesti olemas, kuid ei pääse ligi litsentsita pokkerisaitide kodukatele.
Teistel ka nii? Nt www.fulltiltpoker.com
Comment
-
Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Kell 00 juba vajutakse ära v:DAlgselt postitas JaanusX Vaata postitustKes Tartus? paneks jooki nagu edasi.... pussyd vajuvad muudkui ära....
Comment
Comment