Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
nojano.... like i sayd... pussys.... tegelt ka kutid-mutid nii nõrgad ei saa ju Tartu rahvas olla!???
PS. Käisin lümpsis kah.... seal mingi SNG või mini turksa oli käimas... mõtlesin et ühinen ka aga krt ma pole just kõige pisem aga.... seal 2s lauas oleks ma end suht kämbuna tundunud.... ehtsad terminaatorid ja karud kuskilt lahti lastud :D
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
PS. Käisin lümpsis kah.... seal mingi SNG või mini turksa oli käimas... mõtlesin et ühinen ka aga krt ma pole just kõige pisem aga.... seal 2s lauas oleks ma end suht kämbuna tundunud.... ehtsad terminaatorid ja karud kuskilt lahti lastud :D
Comment