JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #856
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    ma ei olnud irooniline, oleks svenza pilt peal kus ta ütleb i dont think so tim siis ma ostaks raudselt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    see pilt!
    Last edited by WeThePeople; 27.07.11, 22:15.

    Comment

    • siga
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 251

      #857
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Ei viitsi teemat otsida, aga kas on võimalik SNGWIZ muuta deafult edge%. Niisama muutes 0,15, läheb uues olukorras tagasi defult ZERO (või muu deafult). EI viitsi iga olukorrd uuesti muuta 0.15ks
      Last edited by Tarmonator; 27.07.11, 22:26. Põhjus: ei ole vaja sellise tühise asja pärast topeltposte teha, oma posti saab muuta ka

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #858
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Selline küsimus, et mida te teete oma vanade, kasutatud/kulunud riietega? Panen prügikasti kõrvale maha ja siis vaatan kuidas Hiinalinna parmud käivad Poker Starsi särkidega ringi? :D
        ma ei tea täpselt kuhu viidi aga ma omad vanad riided andsin kuhugi niiöelda heategevusse kus siis jagatakse neid kellegile kellel vaja. Mimmil lasin viia seepärast ise ei tea kuhu täpselt viis

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #859
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Ma annaks Leitsile, sest jutu järgi ta pikemat aega bustolandis ja kahjuks midstakes HU-s ka bemmi müügi eest saadud rahad läinud :(.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #860
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
            EPT Grand Final Madrid 2011 - Ivan Freitez Angle Shooting... Dirty
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            irw jah. tra mis tegelased. Mul võttis natuke aega enne kui aru saada, et wtf toimus seal käes.
            Et saan aru,et ta üritas vastast confuseda, et i raise i mean i call, et vastane arvas, et ta tahtis callida, kuid on sunnitud nüüd raisema? kui ta seda mitu korda teinud turna ajal, siis valus donk ikka.

            --
            muidu see billionaire guy liberte


            12:10

            venku checkib käega näitades, guy ütles selgelt CHECK ja siis vastane ütles you got it. Guy ütles: no i mean YOU CHECK ?? i bet 15k. lol.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #861
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Prop bet idee: 6 kuuga Rate.ee 's feimiga saada top 5. Mis summa eest keegi sellise beti vastu võtaks? Hetke top 5 sisaldab Lauri Pedajat, Nexuse-Jannet, seda venda kes Võsapetsis SOL-idega üle sai + 2 randomit.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #862
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                irw jah. tra mis tegelased. Mul võttis natuke aega enne kui aru saada, et wtf toimus seal käes.
                Et saan aru,et ta üritas vastast confuseda, et i raise i mean i call, et vastane arvas, et ta tahtis callida, kuid on sunnitud nüüd raisema? kui ta seda mitu korda teinud turna ajal, siis valus donk ikka.
                Küsimus, kas te oleksite seal TPGK maha visanud?

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #863
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #864
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #865
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Kuhu pahvak on kadunud?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #866
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        Küsimus, kas te oleksite seal TPGK maha visanud?
                        nagu too tegelane ütles, et ta teeb seda ainult nutsiga ja teinud eelnevatel kordadelgi, siis vb tõesti jah. Aga nad mõlemad mängisid kätt suht sitasti mu arust.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #867
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Ma usun, et ennem läheb euro hapuks kui dollar. Kreeka, Portugal, Iirimaa...eurod kaovad sinna kui näljase hundi kurku.
                          Jah kunagi ei tea.

                          Probleemid Hispaanias Itaalias.
                          Kui obama ja kongress ka kokkulepele jõuavad on oodata $ tõusu jälle

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #868
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Kas kellegil peale minu ka Stars jamab koguaeg? Discib ja kohutavalt paneb laggi.. Ei tea kas asi ilmas vms..

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #869
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Prop bet idee: 6 kuuga Rate.ee 's feimiga saada top 5. Mis summa eest keegi sellise beti vastu võtaks? Hetke top 5 sisaldab Lauri Pedajat, Nexuse-Jannet, seda venda kes Võsapetsis SOL-idega üle sai + 2 randomit.
                              hahaha xd
                              see peaks ikka suht koht võimatu olema ?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #870
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Kuhu pahvak on kadunud?
                                Suvel eriti ei saagi eeldada, et inimesed pidevalt olemas on. Folk ka käib näiteks.

                                Comment

                                Working...