Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
ma ei olnud irooniline, oleks svenza pilt peal kus ta ütleb i dont think so tim siis ma ostaks raudselt.
see pilt!
ma ei olnud irooniline, oleks svenza pilt peal kus ta ütleb i dont think so tim siis ma ostaks raudselt.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
see pilt!

Comment