Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
kumba pidi see elu siis käib, kas seadused on tingitud ühiskondlikust käitumismallist v ühiskond jälgib hoolega seadust ja sooritavad vastavvalt sellele kuritegusi?
kumba pidi see elu siis käib, kas seadused on tingitud ühiskondlikust käitumismallist v ühiskond jälgib hoolega seadust ja sooritavad vastavvalt sellele kuritegusi?
Comment