Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Karontsik on kõige parem õll imo. Teise koha saab Heineken (klaaspudelis obv) ja kolmandat kohta ei ole mõtet jagadagi, sest need jäävad top2-st väga pikalt maha ning neid terve persetäis. Isegi Ice on täielik saast võrreldes minu esimese kahega, pilsneritest ja premiumitest ei hakka üldse rääkima.
Kindlasti on kuskil siin maamunal veel mõni mõnus õlle ootamas mind, mis mahkuks mu top2 või top3 aga krt seda teab ,millal seda lakkuda saan.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
Kindlasti on kuskil siin maamunal veel mõni mõnus õlle ootamas mind, mis mahkuks mu top2 või top3 aga krt seda teab ,millal seda lakkuda saan.

Comment