JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #376
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    mis reklaami ajal. üks lugu on benny benassi cinema mis praegu jookseb, aga rohkem ma pole juhtunud vaatama
    TY...seesama jh.nuts lugu

    Comment

    • Makuz
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 214

      #377
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      lol,ma vist ainuke keda see lugu megatilti ajab. See meeshääl seal just

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #378
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Linki.

        Pacificus kõva laua nimi meie foorumi 'surnud' kangelasele. Diadema.

        EDIT: Leidsin kui mõtlesid seda graafikut: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...7&postcount=37
        seda mõtlesin jah.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #379
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Justin Bieberi populaarsus on talle kätte maksmas - üliedukas video «Baby» on Youtube'is saanud üle 1,5 miljoni hinnangu «ei meeldi».


          Teeme ära !

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #380
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Potsataja, ma äärmiselt austan sind , aga ma lihtsalt ei saa aru, et miks sa loed ja kuuletud destruktiivsele ajakirjandusele? sa oled siin palju postitanud ja mulle tundub, et sa oleksid siin foorumis ka konstruktiivsemat ajakirjandust võimeline analüüsima.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #381
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....


              sellise vastu oleks täitsa lahe mängida

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #382
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                lol wtf, mis asi see nüüd on :D, ma saaks aru, kui vahepeal flippaks paar tuhat kätt, a ta regularwhaal ju

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #383
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Eile nägin bodogis 60PT/BB looserit, kes oli 6k käega kaotanud 27k. Avangud olid 11BB ja 3bet oli $8 to $72. Muidugi sikutas oma standard avanguga ($44) AQ välja kui mul TT ning võitis flipi. Bye-bye buy-in and vaalake.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #384
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                    http://www.pokertableratings.com/sta...-search/kp0t0b
                    sellise vastu oleks täitsa lahe mängida
                    eee...nl2 on ta kaotanud 15k$????

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #385
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      lol wtf, mis asi see nüüd on :D, ma saaks aru, kui vahepeal flippaks paar tuhat kätt, a ta regularwhaal ju
                      Ja ma ei mõista, et kuidas tal best day on $5!!!WTF nagu? Isegi kui igakäsi allin läheks siis saaks parema best-day sellise sample peale. WTSD on ka väga kõrge, mis näitab, et ei ole nit. See vend on saanud vist pokkerist valesti aru, et holdemit mängime high, mitte low kaarti peale ja isegi siis peaks ta misk iaeg piisavalt suckoute tegema.

                      Unlreal. Ma ei suuda hetkel uskuda, et on olemas selline mängija. See sama mängija liigub meie keskel ja teeb igapäeva tegusid.... Appi!

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #386
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Ma ei saa aru, kuidas ärimehed saavad nii vaalad olla high stakes telemängudes. Miljonär ärikas peaks olema ikka üle keskmise taibukuse ning strateegiliselt mõtlev inimene, aga kui pokkerilaua taha satub, käitub kui täis tohman.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #387
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          Ma ei saa aru, kuidas ärimehed saavad nii vaalad olla high stakes telemängudes. Miljonär ärikas peaks olema ikka üle keskmise taibukuse ning strateegiliselt mõtlev inimene, aga kui pokkerilaua taha satub, käitub kui täis tohman.
                          Miks sa arvad, et nad üldse üritavad?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #388
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Kui kellelgi Jared Tendleri "The Mental Game of Poker" ja/või Tommy Angelo "Elements of Poker" ebooke on, siis oleks väga tänulik kui jagate, võin midagi vastu ka pakkuda (paar päris huvitavat raamatut on olemas :P).

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #389
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              beat: läksin tildist, et triobeti turnal võidu asemel 9. koha sain 1.5BI rolliga anonymus NLHE lauda.
                              brag: võitsin 3h sessi jooksul 1 vastasega päris mitu BI.
                              variance: Player 1 hopes I´ll get cancer.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #390
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                beat: läksin tildist, et triobeti turnal võidu asemel 9. koha sain 1.5BI rolliga anonymus NLHE lauda.
                                brag: võitsin 3h sessi jooksul 1 vastasega päris mitu BI.
                                variance: Player 1 hopes I´ll get cancer.
                                Mitu BI?

                                Comment

                                Working...