eip, mul kolmap. trenn sellel ajal.
aga see formaat peaks sisse jääma kolmap. kavasse, st. kord kuus on kolmap 6max turniir, siis omaha, siis see win a button ja tulevikus on võimalus, et tuleb ka miski HU.....
Nop, kell 22 juba läheb silm vägisi looja, aga kell 7.30, et tööle minna ei saa ikka üles. Ja kontoritöö seega ülemäärast füüsilist pingutamist ei ole. Tavaline arvutipersetamine.
eip, mul kolmap. trenn sellel ajal.
aga see formaat peaks sisse jääma kolmap. kavasse, st. kord kuus on kolmap 6max turniir, siis omaha, siis see win a button ja tulevikus on võimalus, et tuleb ka miski HU.....
Comment