JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #61
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    ma mõtlesin natuke ja kas rulettis on nii, et mida rohkem chippe erinevatele numbritele laod, seda vähem võidad keskmiselt?

    nagu et kui panen 0 peale ja 31 peale, sis võin võita max 35 kordselt

    aga kui panen ühe korra 0 peale , sis võin võita 35 kordselt , ning kui panen teine roll 31 peale, võin uuesti 35 kordselt võita

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #62
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      ei muuda see midagi peale variatsiooni.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #63
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Kellelgi on kogemusi Ameerika kohalikku panka ülekande tegemisega eesti pangast ? Kas võimalik ja kaua aega võtab umbes ?

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #64
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          austraalia pankadega näiteks võimalik, võtab mingi nädal aega, usun, et ei tohiks ka usa omadega probleemi olla

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #65
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Tegin lõpuks http://www.pokertableratings.com/top-countries arvutuse ära. Andmed on neil muidugi puudulikud aga ma arvan, et suhe on paigas.

            Võitvad maad on võitnud 9 935 507$.
            Kaotavad maad on kaotanud 956 822 308$.
            Pokkeritoad on teeninud 946 886 801$ enne RB ja boonuste maksmist.

            Huvitav, mis see keskmine RB on ?
            Seal easy ju. Riikide alla lähevad ainult Party ja FTP, FTP-s mängitakse enamus käis ja rakeback 27%. Seega keskmine ongi 27%, tõenäoliselt isegi alla läheb, sest osadel fishidel pole RB kontot ja partys kõrget VIP levelit.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #66
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              keegi mb-sse 20 daala saab laenata? olen ise varemgi siin rahvast aidanud ja värki, kuna omal panga ja mb vahel mingi teema, siis pean 24h ootama, ehk siis kannan tagasi 24h pärast.

              e: sain
              Last edited by yolpa; 02.07.11, 11:05.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #67
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                täna Haye vs Klitško, keegi võiks anda lingi vm kus laivis näeks.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #68
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....



                  kuskilt RTLi pealt peaks ka vist üle kandma

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #69
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    LE TOUR

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #70
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Põhja-Korea ametivõimud andsid üliõpilastele korralduse katkestada järgmise aasta aprillini õppetöö ja lüüa kaasa majanduse elavdamises.


                      /nothing special tegelt kui üleüldist seisu vaadata

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #71
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Kas keegi teab, kuidas Männiku libedasõidu rajale saab? Mõtlesin kogu aeg, et buss 33 läheb, aga ta ei lähe nii kaugele välja...
                        http://www.autosoit.ee/map/rate.php siia siis.

                        FUUU täiesti.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #72
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Buss ei lähe, sest liiga libe on...

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #73
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            Kas keegi teab, kuidas Männiku libedasõidu rajale saab? Mõtlesin kogu aeg, et buss 33 läheb, aga ta ei lähe nii kaugele välja...
                            http://www.autosoit.ee/map/rate.php siia siis.

                            FUUU täiesti.
                            Hansabuss on rahvusvaheliselt tunnustatud bussiettevõte, mis pakub turvalist ja paindlikku reisijate transporti Eestis. Tutvu teenustega!


                            Peaks natuke lähemale viima.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #74
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Kas keegi teab, kuidas Männiku libedasõidu rajale saab? Mõtlesin kogu aeg, et buss 33 läheb, aga ta ei lähe nii kaugele välja...
                              http://www.autosoit.ee/map/rate.php siia siis.

                              FUUU täiesti.
                              Ma läksin eelmine aasta taksoga ja sai mugavalt ukse ette. Ei läinud palju maksma ka, bussilt või suurelt teelt parajalt kõndida.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #75
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Oleks ma nl100, valiks ka insta takso numbri. :D
                                Aga tänud, see Samat ka suht ok vast või viimases hädas takso siis. :P

                                Comment

                                Working...