Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
mul ausalt öeldes on jumala sabi .. kas see on 5 liitrine 3 liitrinr 1 liitrine või 0.5l.. üle 110 sõita nagunii ei saa .. seega imo see lamp
ainuke asi mis mul kroda l2heb, kui mugav on autos istuda vms .. et migni ala puupink poleks ja elementaarsed mugavsyed .. muu savi
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
mul ausalt öeldes on jumala sabi .. kas see on 5 liitrine 3 liitrinr 1 liitrine või 0.5l.. üle 110 sõita nagunii ei saa .. seega imo see lamp
ainuke asi mis mul kroda l2heb, kui mugav on autos istuda vms .. et migni ala puupink poleks ja elementaarsed mugavsyed .. muu savi
Comment