JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ehhee.. maikujuta ette mis mootor sul on.. aga mul on piisavalt tuttavaid ja sõpru, kellel on 1,4 või 1,6L mootorid.. mis võtavad rohkem kütust kui mu 147kW isend.. ja olgem ausad.. nende 1,4 ja 1,6L mootoritega on möödasõidud ikka palju vaevalisemad ja 1,4'sega imho ka ikka ohtlikum lausa.. ja mõistliku võimsust pole vaja rallisõiduks või foori alt minema tuhisemiseks.. sõidumugavuseks ja rahuloluks on seda vaja..

    mul ausalt öeldes on jumala sabi .. kas see on 5 liitrine 3 liitrinr 1 liitrine või 0.5l.. üle 110 sõita nagunii ei saa .. seega imo see lamp
    ainuke asi mis mul kroda l2heb, kui mugav on autos istuda vms .. et migni ala puupink poleks ja elementaarsed mugavsyed .. muu savi

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #32
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Keegi Pärnu lähedal kämpingut oskab soovitada?
      Kle sa omsele turkale lähed???
      Endal pole ka muidu majutust, tuleme autoga pikaga ja eks näis kas jõuab 2 päeva, siisvaatab edasi :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #33
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
        Kle sa omsele turkale lähed???
        Endal pole ka muidu majutust, tuleme autoga pikaga ja eks näis kas jõuab 2 päeva, siisvaatab edasi :D
        Ei lähe, kuigi tugev plaan oli. :( Homme hard rock laagrisse (lol, eks). Võtsime jõekääru kämpa. Seal vist kohti veel on, aga asub 4km Pärnust.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #34
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Krt sina ja hardrock-ei oskagi kohe miskit öelda :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Krt sina ja hardrock-ei oskagi kohe miskit öelda :)
            Tegelikult on see rohkem isa kiiks. Vahel peab temaga ka aega veetma. Pereüritus, lol. :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #36
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Tegelikult on see rohkem isa kiiks. Vahel peab temaga ka aega veetma. Pereüritus, lol. :)
              Ok, siis arusaadav!:)

              Comment

              • oTT
                Jube Noob
                • Mar 2010
                • 180

                #37
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Keegi oskaks öelda palju Olympsis need nende microturnade BI on? Toimuvad vist igapäev kah?

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #38
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  mul ausalt öeldes on jumala sabi .. kas see on 5 liitrine 3 liitrinr 1 liitrine või 0.5l.. üle 110 sõita nagunii ei saa .. seega imo see lamp
                  ainuke asi mis mul kroda l2heb, kui mugav on autos istuda vms .. et migni ala puupink poleks ja elementaarsed mugavsyed .. muu savi
                  isegi mu ema ootab autost midagi enamat kui sina manki:)

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #39
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Algselt postitas oTT Vaata postitust
                    Keegi oskaks öelda palju Olympsis need nende microturnade BI on? Toimuvad vist igapäev kah?
                    täna on tartu lümpisis 22€ Freezeout, hakkab kell 19:00

                    Comment

                    • oTT
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 180

                      #40
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      täna on tartu lümpisis 22€ Freezeout, hakkab kell 19:00
                      jepp, ma ei leidnud kuidagi seda õiget lehte ise üles --> http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569
                      Aga tänks.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #41
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Tegin lõpuks http://www.pokertableratings.com/top-countries arvutuse ära. Andmed on neil muidugi puudulikud aga ma arvan, et suhe on paigas.

                        Võitvad maad on võitnud 9 935 507$.
                        Kaotavad maad on kaotanud 956 822 308$.
                        Pokkeritoad on teeninud 946 886 801$ enne RB ja boonuste maksmist.

                        Huvitav, mis see keskmine RB on ?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          seda eo saa p2ris nii 1:1 võtta ..

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #43
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Kas 2+2 foorumis on mõni Deucescracked teema, kus saidi omanikud ka aktiivsed on?

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #44
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              soovitage viirusetõrjet kasutajale, kes tõmbab igast crappi kahtlastelt saitidelt ja ei taha viiruseid saada.
                              teine soov oleks see, et see antiviirus ei tohiks arvutit koguaeg kooma tõmmata, võiks rahulikult tagataustal käia, aga mitte resursse enda alla palju haarata


                              võib olla ka tasuline..

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #45
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                soovitage viirusetõrjet kasutajale, kes tõmbab igast crappi kahtlastelt saitidelt ja ei taha viiruseid saada.
                                teine soov oleks see, et see antiviirus ei tohiks arvutit koguaeg kooma tõmmata, võiks rahulikult tagataustal käia, aga mitte resursse enda alla palju haarata


                                võib olla ka tasuline..
                                Kaspersky? See on saadaval ka Starsi FPP-de eest

                                Comment

                                Working...