Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #451
    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Eieiei. Kuna käisin ühel keldrinohikul külas, siis leidsin sealt vana Valvekoondise kleepsu (Kaitseb Valvekoondis) ning sellest peaks piisama.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #452
      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      ei teagi veel, millist atribuutikat ostma hakkan, aga Kölni juhtumi, donkihotti ja sm112 veenmisel otsustasin ikkagi pagulasvastaseks hakata. ilmselt autokleepeka valin alguses. hiljem midagi praktilisemat. ei välista tõrvikut.
      olemas:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #453
        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

        maksin just Odini sõdalastega liitumise tasud. ostuga rahul.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #454
          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          maksin just Odini sõdalastega liitumise tasud. ostuga rahul.
          oleksid võinud öelda, ma sain ranka käest kutse millega oli 35% discount.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #455
            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            maksin just Odini sõdalastega liitumise tasud. ostuga rahul.
            midagi head kahjuks hetkel lisada sel teemal ei ole - lühidalt võttes p*ded j v*tupead keerasid koolitusürituse pekki :(. pole isu eriti pikemalt rääkida, näete isegi:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #456
              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

              Juba ammu enam ei ole naljakas, päris ausalt. Tee blogi vms selle asemel, et siin monoloogi pidada.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #457
                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                Juba ammu enam ei ole naljakas, päris ausalt. Tee blogi vms selle asemel, et siin monoloogi pidada.
                Aga pane siia relvast pilt kui ära ostad, tõmbad teema käima.

                Comment

                • donkihott
                  Jube Noob
                  • Mar 2015
                  • 118

                  #458
                  Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Juba ammu enam ei ole naljakas
                  Tegelikult on ju küll naljakas neid punnitamisi vaadata. Vähemalt mina ootan küll pastilaa postitusi suure huviga. Ja Kotka omi. Rasmeril jääb kahjuks loovusest puudu.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #459
                    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                    Ärge pange tähele - ta lihtsalt kade, kuna teda ei võetud liikmeks (oli nähtud latinoneiut kallistamas vms). Veidi uute hõumide tegemistest:

                    MailOnline went on night time 'migrant patrol' with Finland's 'Soldiers of Odin' the neo-Nazi led anti-migrant vigilante gang who say they are making the country safe from migrant sex attacks.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #460
                      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                      Ostudest ka - pakkumine on tehtud, 4h veel oodata. Siis on äge ost olemas:

                      http://www.osta.ee/terasest-kokkupan..._src=frontpage

                      Comment

                      • donkihott
                        Jube Noob
                        • Mar 2015
                        • 118

                        #461
                        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Ostudest ka - pakkumine on tehtud, 4h veel oodata. Siis on äge ost olemas:

                        http://www.osta.ee/terasest-kokkupan..._src=frontpage
                        Vaata, et siis kaasa võtad kui Stockholmi asja on http://maailm.postimees.ee/3570329/r...mad-piirkonnad

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #462
                          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Ärge pange tähele - ta lihtsalt kade, kuna teda ei võetud liikmeks (oli nähtud latinoneiut kallistamas vms).
                          Nüüd on vist lõpuks käes aeg kapist välja tulla ja avalikult tunnistada, et pole mul tegelikult pagulaste ja homode vastu midagi (as long as they're hot and female).

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #463
                            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Ostudest ka - pakkumine on tehtud, 4h veel oodata. Siis on äge ost olemas:

                            http://www.osta.ee/terasest-kokkupan..._src=frontpage


                            Ma läheks pigem kindla peale välja ja ei hakkaks mänguasjadega mängima.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #464
                              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Võru maffia arsenali lisandus ka täna üks tore riistapuu. Näeb välja suhteliselt 1:1 ja 2 plasitkdetaili ainult. Kergelt pauku teeb, laseb üsna täpselt ja ühe C02 ballooniga ligi 100 lasku. Pikalt olnud huvi airsofti vastu aga pole olnud tahtmist väga raha välja käia. 18 kuuli mahub, siis salve.
                              Ostuga sain: Makarov 4.5mm cal, 800 kuuli, 15 C02 ballooni = 65 eur. Arvestades, et jahipaunas maksab sama isend 120 EUR uuena, siis ilmsellt suht hea diil.

                              Lihtsalt märki laskmiseks soetatud, ei kavatse kedagi hirmutama minna.
                              amatöörid xD

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #465
                                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                http://ares.ee/index.php/et/taktilis...ine-nuga-azhar

                                Ma läheks pigem kindla peale välja ja ei hakkaks mänguasjadega mängima.
                                muidu ok, aga ei mahu taskusse + puudub koljupurustaja

                                Comment

                                Working...