Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Said just midagi ägedat? Vahetasid või varastasid midagi? Sulle meeldib su asi? Super! Teen otsa lahti:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #2
    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    kuidas need muskliliblikad töötavad ka?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      kuidas need muskliliblikad töötavad ka?
      Pmslt enamik grindi aegu on peal olnud. Peale nendega tutvumist pole 6a päris trenni teinud ja need kes mind päris elus teavad, võivad mu kõhulikaseid kiita ilmselt siin. Nagu ka mu asju.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

        Grindimisprillid hankisin üks päev:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Sõjaväest sai see pihta panna. Veok oli natukene liiga suur välja toimetamiseks:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • bubba
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 434

          #5
          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

          lahe dünamo, aga mis asi see OP esimesel pildil on?

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #6
            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

            mini-potato-gun.jpg

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

              Algselt postitas bubba Vaata postitust
              lahe dünamo, aga mis asi see OP esimesel pildil on?
              Jah, see on kartulihaubits. Tellisin selle Taipupole sõbralt, aga suht haltuura tööna tundub (võrreldes näidisega). Samas laseb korralikult (kuni 250m).

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Said just midagi ägedat? Vahetasid või varastasid midagi? Sulle meeldib su asi? Super! Teen otsa lahti:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Sierra XR4 ?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Sierra XR4 ?
                  jah. minu jaoks sierrari. plaanin selle autoga sõita elu lõpuni - lihtsalt armastan seda marki. vapsikuga veel naersime, et tal Lada 06 endiselt, aga ka uut ei raatsi osta. tal samamoodi ainult püssid veljed, head amordi, põhja valgus jms teinud. üldiselt üritame ikka suht clean-line hoida ja spoilereid, laiendusi jms ei pane. esialgu.

                  Comment

                  • Loksutaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jun 2010
                    • 448

                    #10
                    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                    tra kas asi on minus või on siin tegemist väga peene leveldamisega ? :D

                    või ...

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                      Ei ole level. Olen pastilaa sierrat (või sierrarit nagu ta ise seda hellitavalt kutsub) näinud. Vapsiku lada kohta ei oska öelda.
                      Last edited by camu; 29.06.11, 16:00.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #12
                        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                        Seda sierrat IRL näinud pärast PP vutitrenni. Toonklaase ei ole mõelnud taha panna?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          jah. minu jaoks sierrari. plaanin selle autoga sõita elu lõpuni - lihtsalt armastan seda marki. vapsikuga veel naersime, et tal Lada 06 endiselt, aga ka uut ei raatsi osta. tal samamoodi ainult püssid veljed, head amordi, põhja valgus jms teinud. üldiselt üritame ikka suht clean-line hoida ja spoilereid, laiendusi jms ei pane. esialgu.
                          See oli rohkem naer läbi pisarate. Poleks seda rämedat downswingi tulnud oleksin midagi uuemat soetanud, aga nüüd peab järgmise kevadeni sellega läbi ajama.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                            See esimene asi OP piltidel on jumala lahe asi. Mul samasugune, ainult teip on teist värvi.

                            Aga mis asi see on muidu?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              See esimene asi OP piltidel on jumala lahe asi. Mul samasugune, ainult teip on teist värvi.

                              Aga mis asi see on muidu?
                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Jah, see on kartulihaubits. Tellisin selle Taipupole sõbralt, aga suht haltuura tööna tundub (võrreldes näidisega). Samas laseb korralikult (kuni 250m).
                              Siin video ka ühest analoogist. Ei ole minu haubits, mingi ägedam relv.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...