Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #436
    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    seekord pigem jäid uue hobi tõttu ühed ägedad asjad pokkerirahade eest spetsiaalselt ostmata (talvekad). drifting is fun! mõnus jäävihm täna tallinnas ja 23.30 ülemiste parklasse leitsiga driftima igatahes. kui keegi veel tuleb, siis oleme alguses neste juures ja pärast ilmselt pole vaja otsida ja leiab sussitamise järgi meid.
    Noh kus olete? ma sinise E30´ga

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #437
      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

      Ega suvekatega jalgrattaga linna sõitmine pole täna mingi naljaasi, soovitan vastu sõita ja kaasfoorumlast aidata.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #438
        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

        Täna üks driftis oma rattaga parklas kui sinised otsustasid ära minna, lõpuks liigne enesekindlus andis otsad ja pani külili. Sina olid või? :D

        Maybe teeks liikluse jaoks eraldi topicu kus siis talvemõnude nautimisega saaks kekutada?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #439
          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

          Sai üks praktiline ost tehtud. Peaks aitama hästi tildi vastu.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #440
            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

            leits käis pikalt peale, et kuna HU-s doomer, siis riskide maandamiseks oleks ka mingi igakuine stabiilse sissetulekuga investeering. sai siis 50-50 osalusega analoogne asi soetatud: http://www.auto24.ee/used/1976969

            nii kui üle +15 ilmad tulemas, siis hakkab igapäevaselt tööle. alguses mõtlesime hiinaka v kebabi peale, aga kasumile seal piisavalt ruumi ei ole ikka + klassikalise burksikaga saab müüja miinimumpalgaga tööle meelitada. et veel kulusi minimiseerida, siis hakkab pakkuma tavalisi saarioineni burkse, millele lihtsalt majo ja ketžup vahele. kui ei meeldi, ei pea ostma. asukoha osas mitu varianti, aga sai põhjalikult uuritud, kuskandis Tallinnas on nõudlust ja pole pakkumist. jääb üks kahest - kas vabakas või kadrioru staadioni kant.

            arvestuse järgi investeering juuliks tagasitehtud ja edasine on kasum + öösiti ei pea leits enam suve teisest poolest bummima ilmselt.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #441
              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              leits käis pikalt peale, et kuna HU-s doomer, siis riskide maandamiseks oleks ka mingi igakuine stabiilse sissetulekuga investeering. sai siis 50-50 osalusega analoogne asi soetatud: http://www.auto24.ee/used/1976969

              nii kui üle +15 ilmad tulemas, siis hakkab igapäevaselt tööle. alguses mõtlesime hiinaka v kebabi peale, aga kasumile seal piisavalt ruumi ei ole ikka + klassikalise burksikaga saab müüja miinimumpalgaga tööle meelitada. et veel kulusi minimiseerida, siis hakkab pakkuma tavalisi saarioineni burkse, millele lihtsalt majo ja ketžup vahele. kui ei meeldi, ei pea ostma. asukoha osas mitu varianti, aga sai põhjalikult uuritud, kuskandis Tallinnas on nõudlust ja pole pakkumist. jääb üks kahest - kas vabakas või kadrioru staadioni kant.

              arvestuse järgi investeering juuliks tagasitehtud ja edasine on kasum + öösiti ei pea leits enam suve teisest poolest bummima ilmselt.

              Kuhu CV saata?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #442
                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Kuhu CV saata?
                saada pastilaale tissi pilt

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #443
                  Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).



                  2/3 pokkerirahadest, 1/3 panin ise juurde.. ei ole level..

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #444
                    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                    Väga ilus! Uus? Pane statte ka natuke....

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #445
                      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                      Suzuki GSXR, 2003, "tonnine", 121kw + hunnik lisasid

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #446
                        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                        ei teagi veel, millist atribuutikat ostma hakkan, aga Kölni juhtumi, donkihotti ja sm112 veenmisel otsustasin ikkagi pagulasvastaseks hakata. ilmselt autokleepeka valin alguses. hiljem midagi praktilisemat. ei välista tõrvikut.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #447
                          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          ei teagi veel, millist atribuutikat ostma hakkan, aga Kölni juhtumi, donkihotti ja sm112 veenmisel otsustasin ikkagi pagulasvastaseks hakata. ilmselt autokleepeka valin alguses. hiljem midagi praktilisemat. ei välista tõrvikut.
                          Ma ostsin naisele tutika roostevabast voorusevöö, et need värdjad pagulas-vägistajad jõuga ei paljuneks. Muidu nende vastu pole midagi! :)

                          Comment

                          • Herbert Sammal
                            Jube Noob
                            • Jul 2013
                            • 165

                            #448
                            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma ostsin naisele tutika roostevabast voorusevöö, et need värdjad pagulas-vägistajad jõuga ei paljuneks. Muidu nende vastu pole midagi! :)
                            Vaata, et need siis võtit pihta ei pane!

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #449
                              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                              Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                              Vaata, et need siis võtit pihta ei pane!
                              Selle vastu aitab sõrmejäljelugeja.

                              Comment

                              • feelitwell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2015
                                • 328

                                #450
                                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Selle vastu aitab sõrmejäljelugeja.
                                ning security tokken.

                                Comment

                                Working...