majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2491
    Re: majanduse offtopic

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Madis Eritit pead silmas?
    good one

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #2492
      Re: majanduse offtopic

      mul on juhe täiesti koos. ma ei mäleta kas ma kunagi kirjutasin vist siia teemasse, et ma olen maksuametile võlgu või mitte, aga praegu kirjutan siia. käisin paar ndl tagasi maksuametis ja tegin avalduse, et saaks 2 aasta peale ära ajatada selle võla. nüüd sain vastuseks meili kus nõutakse mult tagatist, et ma üldse võomeline olen!!!

      Arvestades halba maksedistsipliin, ajatamisperioodi pikkust ning kasutades maksuhaldurile

      MKSist tulenevat kaalutlusõigust, peab maksuhaldur võimalikuks taotluse rahuldamist MKS §

      120 sätestatud tagatise esitamisel.



      MKS § 122 lg 3 alusel võib isik, kellel tekib tagatise esitamise kohustus, valida

      järgmiste tagatise liikide vahel:

      1) käendus;

      2) deposiidina maksuhalduri pangakontole makstud tagatissumma;

      3) riigi kasuks seatud registerpant või hüpoteek.


      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #2493
        Re: majanduse offtopic

        mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #2494
          Re: majanduse offtopic

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
          nad suht idikad, nii et ei imesta

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #2495
            Re: majanduse offtopic

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
            Ma vastaks, et "Väga kahju, pole mingit tagatist panna ja keegi tutvusringkonnast pole nõus ka käendama." Ja edasi ajaks juttu, et teeb siis eraisiku pankroti läbi, pole muud pääsu. Nende poolt peaks jutt muutuma.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #2496
              Re: majanduse offtopic

              Uuri ka ilma tagatiseta või deposiidita maksegraafiku kohta, arvan et erandjuhul on see võimalik. Vaja ainult mingi MTA sisese komisjoni otsust.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #2497
                Re: majanduse offtopic

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Uuri ka ilma tagatiseta või deposiidita maksegraafiku kohta, arvan et erandjuhul on see võimalik. Vaja ainult mingi MTA sisese komisjoni otsust.
                See on päris kindlasti võimalik. Kui võlg on, tagatist ei ole ja samal ajal on soov võlg tagasi maksta, siis leitakse lahendus.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #2498
                  Re: majanduse offtopic

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Ma vastaks, et "Väga kahju, pole mingit tagatist panna ja keegi tutvusringkonnast pole nõus ka käendama." Ja edasi ajaks juttu, et teeb siis eraisiku pankroti läbi, pole muud pääsu. Nende poolt peaks jutt muutuma.
                  ma ei tahaks erasisku pankroti jutuga sinna minna. kuna mul on hetkel oma firma tegemine ka käsil, siis selle jutuga ma kardan, et tõmbaks vee peale. ma ei viitsi enam sõprade firmasid oma asjaajamisteks kasutada ja tegelikult tahaks oma asjad eraisikuna ka maksuameti ees korda saada. aga lihtsalt see meil oli tõesti kummaline mis nad mulle saatsid. enam-vähem tundus mulle nii, et nad on nõus mulle igatepidi paska peale valama, peaasi, et ma oma võlga nende ees tasutud ei saaks.

                  mul ei ole hetkel ettekujutust, et millise jutuga ma lähn sinna

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #2499
                    Re: majanduse offtopic

                    Maksuameti huvides on saada sinu võlgnevus kätte. Eraisiku pankroti korral ei saa nad midagi. Nagu tolmuahv ütles, et kui tagatist pole aga soov on võlg tasuda, siis küll leitakse ka lahendus.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #2500
                      Re: majanduse offtopic

                      Huvitavat lugemist kinnisvarasse investeerimise teemal.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2501
                        Re: majanduse offtopic

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        mismoodi nad seal mõtlevad? et kui tahan ära maksta, siis hakkavad tagatist nõudma, aga kui ei taha maksta, siis pohh, ela sama moodi edasi?
                        Tead ikka seda ka, et see võlg kogub viivist ümmarguselt 20% aastas?
                        Last edited by Potsataja; 07.05.14, 10:50.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #2502
                          Re: majanduse offtopic

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Maksuameti huvides on saada sinu võlgnevus kätte. Eraisiku pankroti korral ei saa nad midagi. Nagu tolmuahv ütles, et kui tagatist pole aga soov on võlg tasuda, siis küll leitakse ka lahendus.
                          Eraisiku pankroti hind algab kusagilt 1000€ pealt ja kasvab võlgade suurust arvestades.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #2503
                            Re: majanduse offtopic

                            Ma tõsiselt kahtlen, et RV kogu seda jama 1000€ pärast ajab

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #2504
                              Re: majanduse offtopic

                              Müüt bustitud: kinnisvara ei ole pikas perspektiivis hea investeering

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #2505
                                Re: majanduse offtopic

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Huvitavat lugemist kinnisvarasse investeerimise teemal.

                                http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5
                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Müüt bustitud: kinnisvara ei ole pikas perspektiivis hea investeering
                                http://www.businessinsider.com/why-y...estment-2014-5
                                topelt ei kärise

                                Comment

                                Working...