Re: majanduse offtopic
korralik tech sektori selloff siin viimased päevad. viimased 5 päeva twitter (-10%); FB (-8%); google (-4.5%); amazon (-10%) amazonil olid tulemused ka hiljuti, mis ei rahuldanud investoreid. samal ajal õunapoiss on +10% viimasel 5 päeval. õunal olid positiivsed tulemused ja arvatavasti enne uut iphone väljatulekut keegi applet väga müüma ka ei hakka ehk aapl peaks suht safe zone olema kuni septembrini. Lisaks naljakas lugu apple'ga, CEO teatas hiljuti, et apple aktsia tükeldatakse ära, seitsmeks osaks. ehk kui praegu maksab AAPL 587 dol, siis varsti on 7 AAPL tickerit, mis maksavad ca 83dol. google tegi hiljuti sama, aga jagas kaheks ainult.
Lisa: tundub, et praegu on selline periood, kus tehnoloogiasektori firmadele ei anta enam midagi andeks. kvartalitulemustes millegagi mööda panevad, lammutatakse kohe alla.
korralik tech sektori selloff siin viimased päevad. viimased 5 päeva twitter (-10%); FB (-8%); google (-4.5%); amazon (-10%) amazonil olid tulemused ka hiljuti, mis ei rahuldanud investoreid. samal ajal õunapoiss on +10% viimasel 5 päeval. õunal olid positiivsed tulemused ja arvatavasti enne uut iphone väljatulekut keegi applet väga müüma ka ei hakka ehk aapl peaks suht safe zone olema kuni septembrini. Lisaks naljakas lugu apple'ga, CEO teatas hiljuti, et apple aktsia tükeldatakse ära, seitsmeks osaks. ehk kui praegu maksab AAPL 587 dol, siis varsti on 7 AAPL tickerit, mis maksavad ca 83dol. google tegi hiljuti sama, aga jagas kaheks ainult.
Lisa: tundub, et praegu on selline periood, kus tehnoloogiasektori firmadele ei anta enam midagi andeks. kvartalitulemustes millegagi mööda panevad, lammutatakse kohe alla.
ca sama case ka netflixil. igatahes praegu on väääga raske mingit tech sektori firmat üles mängida. BTW grouponil kvartalitulemused ka 6.mai, twitteril homme.
TC
Comment