Re: majanduse offtopic
oehh kustakalle.. panid ikka mööda.. pikas perspektiivis vähendab tehnoloogiaareng oluliselt lihstakoelisi töökohti... sellesk et tehnika töötaks on see vaja tööle programmeerida.. IT ja tehnoloogia efektiivistab tootmist ja kõike sellega seonduvat ja palju muudki.. tänu lihtlabasele e-tervisele jms e-teenustele hoiad sina ja teised lihtsad inimesed kokku kasvõi bensiini pealt mida peaksid kulutama et kuskile vallavalitsusse pabereid ajama minna jne.. mõtle nüüd ise veel edasi..
oehh kustakalle.. panid ikka mööda.. pikas perspektiivis vähendab tehnoloogiaareng oluliselt lihstakoelisi töökohti... sellesk et tehnika töötaks on see vaja tööle programmeerida.. IT ja tehnoloogia efektiivistab tootmist ja kõike sellega seonduvat ja palju muudki.. tänu lihtlabasele e-tervisele jms e-teenustele hoiad sina ja teised lihtsad inimesed kokku kasvõi bensiini pealt mida peaksid kulutama et kuskile vallavalitsusse pabereid ajama minna jne.. mõtle nüüd ise veel edasi..
Comment