Re: majanduse offtopic
aktsia käis ühel päeval 3% Tallinna börsil all? see on märkimisväärne sündmus?
tegelikult kes Tallinna või Balti börsil toimetanud on, need ilmselt saavad aru, et sellise asja praktikas rakendamine ning selle pealt raha teenimine (normaalse koguse aktsiatega) on päris ebatõenäoline
võib olla siis kui tõesti on äärmiselt oluline uudis, millel on ka tugev majanduslik sisu taga, kuid siis kompame me tõenäoliselt ka seaduslikkuse piire nagu tolmuahvi Eesti Telekomi näide suurepäraselt illustreeris
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust
tegelikult kes Tallinna või Balti börsil toimetanud on, need ilmselt saavad aru, et sellise asja praktikas rakendamine ning selle pealt raha teenimine (normaalse koguse aktsiatega) on päris ebatõenäoline
võib olla siis kui tõesti on äärmiselt oluline uudis, millel on ka tugev majanduslik sisu taga, kuid siis kompame me tõenäoliselt ka seaduslikkuse piire nagu tolmuahvi Eesti Telekomi näide suurepäraselt illustreeris
Comment