Re: majanduse offtopic
Imo tundub see potsataja täpselt sellist "tüüpi" vana, kes seal postimehes/delfis kommentaarides ainult halavad kui persses kõik on, samas ise midagi teha ka ei viitsi ning loodavad, et kõik kukub sülle :/
Imo tundub see potsataja täpselt sellist "tüüpi" vana, kes seal postimehes/delfis kommentaarides ainult halavad kui persses kõik on, samas ise midagi teha ka ei viitsi ning loodavad, et kõik kukub sülle :/

Comment