majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #211
    Re: majanduse offtopic

    Kui keegi sellest hankest väga huvitanud, siis ID kaardi abil saab hankedokumentidega tutvuda. :)

    Riigihangete register pakub innovaatilist töökeskkonda hankijatele riigihangete korraldamiseks ning pakkujatele riigihangetel osalemiseks. Registrist leiab iga huviline infot avaldatud hangete, sõlmitud lepingute ja esitatud vaidlustuste kohta.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #212
      Re: majanduse offtopic



      Hakkasin siis nende elamiskulude kohta uurima ja jõudsin lehele, kus saab võrrelda erinevate linnade elamiskulusid.



      Teab keegi analoogset suurema kasutajate ja seega tõepärasemate andmetega saiti ?

      "monthly rent for a 85 m2 (900 Sqft) furnished apartment in expensive area of the city = €296" on nagu helesinine unistus, sest city24.ee reaalsed üürihinnad algavad 520€ juurest.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #213
        Re: majanduse offtopic

        potsataja saab kohe bänni kui "the welli" kohe ära ei tee

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #214
          Re: majanduse offtopic

          http://kuulutaja.ee/index.php?option...42:kohalik-elu - sellest väiksest putkast sai alguse nüüdseks 100M€ käibele lähenev ettevõte.

          Kusjuures Lääne-Virumaalt on pärit veel kaks tänini tegutsevat toidukaupluste ketti: Helter-R (nüüd Aldar Market) ja RR Lektus. Tallinnast alguse saanud Selver ja ETK keti poed veel juurde ja tulebki kokku nii 99% Eesti kapitalil põhinevast jaekaubandusest.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #215
            Re: majanduse offtopic

            njaa ahuvitgavad ajad need 90-ndad. Turg oli küll lahti, aga olid igasugused muud probleemid-katusepakkujad jne

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #216
              Re: majanduse offtopic

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              potsataja saab kohe bänni kui "the welli" kohe ära ei tee
              Ty idee eest. See saab koos enamjaolt pokkerivälise päevikuga tehtud siis, kui ümmarguselt 0,33% (10) foorumi kasutajatest, kellest ma vähem või rohkem lugu pean selleks soovi avaldavad ja moderaatorid loa annavad.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #217
                Re: majanduse offtopic



                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #218
                  Re: majanduse offtopic

                  Kaks ekstreemsust ja nagu üks tark mees kunagi ütles on kõik ekstreemsused halvad lollused.

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #219
                    Re: majanduse offtopic

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #220
                      Re: majanduse offtopic

                      xD päris hea leid ikka.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #221
                        Re: majanduse offtopic

                        Estonian capitalism.
                        You have 2 cows. You sell them to buy a cigarettes, brick noodles and ship ticket to Finland to work in cow farm.

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #222
                          Re: majanduse offtopic

                          Estonian capitalism.
                          You have 2 cows. You sell them to grind nl10 and generate the average national monthly income.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #223
                            Re: majanduse offtopic

                            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                            Kaks ekstreemsust ja nagu üks tark mees kunagi ütles on kõik ekstreemsused halvad lollused.
                            Vaata teema- ja vaata foorumi nime. Selle foorumi nimi ei ole Invaliidide Apoloogia. P.R.O'd, emanikkuja (junõuaimsei'in). Kui keegi tõlgedab seda valesti, siis oma viga. Kui enda tegude eest vastutuse eeldamine on ekstreemsus, siis olen vabalt äärmuslane.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #224
                              Re: majanduse offtopic



                              Korralik pohm hetkel aga mulle meeldis. Keegi võiks kommenteerida ka.
                              PS: Ei pea silmas sind- Potsataja.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #225
                                Re: majanduse offtopic

                                Kaks küsimust alustavalt investorilt.

                                1) Minu arusaamist mööda on LHV odavam/parem koht kui Swed tehingute tegemiseks aktsiatega. Confirmed ?

                                2) Keegi LHV Pro-d kasutab ? On hea ?

                                Tänud.

                                Comment

                                Working...