Üritused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #16
    Re: Üritused 2011

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Rally Estonia 2011

    Aeg:

    15.-16. juuli 2011

    Koht:

    Lõuna-Eesti, Otepää / Tallinnast 225 km, Tartust 42 km, Valgast 49 km
    Hooldusala ja HQ Otepää Tehvandi Suusastaadion
    Linnakatse Otepääl

    Pikkus:

    Kiiruskatseid 162 km (kruus)
    Linnakatse 5,3 km (asfalt)


    SOOVITAN!!!!!!
    Bronnitud juba eelmisest aastat :D See aasta kõik rallid käinud ja reedel juba Viru rallile.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #17
      Re: Üritused 2011

      Sai eelmine aasta Rally Estonial käidud ning nagu ikka, sittagi ei näe tegelikult kui ise kohale minna. Pluss igal katsel pidi mingit parkimise tasu maksma, wtf miks nad seda rallipassi hinna sisse ei arvesta? Ning rajajulgestajad on ikka veel ebapädevad meie rallidel.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Üritused 2011

        Ma ei mäleta, et ma igal katsel parkimise eest maksnud oleks, paaril ainult vist. Aga vahet pole passi nad kallimaks panna ei saa kuna eestlane nii rott on ja siis tulemata jätab või huiama hakkab ja läbi metsa ronib. Kuskilt peab raha teenima. Niigi jäi eelmine aasta miinusesse.

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #19
          Re: Üritused 2011

          Rallile tugev jaaaaaa

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #20
            Re: Üritused 2011

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            2-3. juuli Pärnu MV @ Strandis



            Tuleb kindlasti meeleolukas nädalalõpp Pärnus
            mis ajani otse sisse osta ja kuidas? ei leidnud inffi. ja kas hotellis mingi soodukas? ka selle kohta puudus inff.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: Üritused 2011

              Homme 20:00 RockCafes Crystal Castles (Kanada). Ilmselt parim amps minu isiklikus menüüs, mida see aasta muusika vallas siin maal jagatakse...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: Üritused 2011

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                mis ajani otse sisse osta ja kuidas? ei leidnud inffi. ja kas hotellis mingi soodukas? ka selle kohta puudus inff.
                Otse regamine:
                Lobbyst võta vasakult:
                Olympic Online-->Olympic Special --> Pärnu MV cash reg

                Ma ei tea kui kaua saab direct buyini teha, aga tõenäoliselt paar päeva varem võiks end kindlasti ära regada.
                Ma ei usu et neil on special pakkumine hotelli osas. Olen suht kindel, et praegu on enamus hotellist juba välja müüdud...

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #23
                  Re: Üritused 2011

                  See Crystal Castles tundub päris hea olevat. Kahju ,et Eestis pole.
                  Plaanin http://www.positivusfestival.com/ Lätis.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: Üritused 2011

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Homme 20:00 RockCafes Crystal Castles (Kanada). Ilmselt parim amps minu isiklikus menüüs, mida see aasta muusika vallas siin maal jagatakse...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Endalegi paar lugu sümpatiseerib.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #25
                      Re: Üritused 2011

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Sai eelmine aasta Rally Estonial käidud ning nagu ikka, sittagi ei näe tegelikult kui ise kohale minna. Pluss igal katsel pidi mingit parkimise tasu maksma, wtf miks nad seda rallipassi hinna sisse ei arvesta? Ning rajajulgestajad on ikka veel ebapädevad meie rallidel.
                      whaaaat?? ma ei pidanud ühelgi kiiruskatsel parkimise eest maksma. ja no järelikult oled sitad kohad valinud, kui ei näe. Osta rajakaart ja vaata ning uuri natuke enne kiirukatseid. Mina nägin väga hästi ja käis kõva andmine, kuigi see aasta tahaks veel paremaid pleisse.

                      Comment

                      • bob
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 94

                        #26
                        Re: Üritused 2011

                        Algselt postitas karel111 Vaata postitust
                        Üliõpilaste XII Suvemängud 1. kuni 3. juulini Käärikul. Hea tudengite seltskond, sportimine ja kolm kaunist päeva Käärikul Lõuna-Eesti kuppelmaastikul.
                        See jah meeldiv üritus, see aasta proovin sportida ka ametlikel võistlustel. Soovitan!

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #27
                          Re: Üritused 2011

                          Olen ka arvatavasti kohal!

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: Üritused 2011

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Homme 20:00 RockCafes Crystal Castles (Kanada). Ilmselt parim amps minu isiklikus menüüs, mida see aasta muusika vallas siin maal jagatakse...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Oleks ma teadnud, et siin foorumis selle kuulajaid on, oleksin oma piletid siin ära jaganud/välja loosinud.

                            Selle asemel jagasin natukene aega tagasi need Rock Cafe ees mingile kahele kenale neiule ära.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Üritused 2011

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Otse regamine:
                              Lobbyst võta vasakult:
                              Olympic Online-->Olympic Special --> Pärnu MV cash reg

                              Ma ei tea kui kaua saab direct buyini teha, aga tõenäoliselt paar päeva varem võiks end kindlasti ära regada.
                              Ma ei usu et neil on special pakkumine hotelli osas. Olen suht kindel, et praegu on enamus hotellist juba välja müüdud...
                              Täna helistasin, Strand täiesti välja müüdud nendeks kuupäevadeks, sain "waiting listi" ja öeldi, et on väga tõenäoline, et siiski toa saan.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Üritused 2011

                                Tuled prouaga? Steigid prouat turnale?

                                Comment

                                Working...