Üritused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #46
    Re: Üritused 2011

    cirque de soleil Detsembris eestis.. see väärt vaatamist!

    Comment

    • Juhhei
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 154

      #47
      Re: Üritused 2011



      Mitu aastat käinud ja väga mõnus üritus

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #48
        Re: Üritused 2011

        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        Tuled kohale?
        Ei saa lubada, aga soodsatel asjaoludel ilmselt juhtub

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #49
          Re: Üritused 2011

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          Ei saa lubada, aga soodsatel asjaoludel ilmselt juhtub
          No kui tuled siis viska kõne. Ma olen pea 100% kindlalt kohal

          Comment

          • JaanusX
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 392

            #50
            Re: Üritused 2011

            Täna siis DJ Isaac beach clubis...

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: Üritused 2011

              22. oktoober Tartus MMA Raju (Eesti sportliku vabavõitluse esiliiga): http://www.piletilevi.ee/est/piletid...8&fb_ref=Eesti

              Kui huvi VIP-laua või lähikohtade vastu soovitan piletid varakult ära osta, viimasel hetkel neid enam ei jagu (ise võtsin lähikohad).



              28.-30. detsember Tallinnas Cirque du Soleil, maailma #1 tsirkus (omanik Guy Laliberte, pokkerikommuuni nö. suurim toetaja :)): http://www.ticketpro.ee/jnp/other/66...du-soleil.html

              Võtsin kohad põrandal (€59/tk), sain 3-ndasse ritta. Tasub ka kiirustada vast piletite ostuga, tundub nutine üritus

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #52
                Re: Üritused 2011

                Kurjami juubel, ehk siis väikene pungifest, kõigile kargajatele kohustuslik.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: Üritused 2011

                  Täna taas hea kontsert Rock Cafes:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: Üritused 2011

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Täna taas hea kontsert Rock Cafes
                    Live oli ikka väga hea...
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    Working...