Üritused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #1

    Üritused 2011

    Rääkige siis rahvas mis kus toimumas on ja keda kus näha on ka... seltsis on ikka segasem ja tihti peale on üritusi millest enamus meist pole kuulnudki

    Teen siis otsa lahti... 17 juuni Pärnu Beach club - Showtek World Tour - Here we F*cking go - pidu tõotab tulla metsik ja lineup kah mõnna:P lisaks väljub peo buss Tallinnast kellel huvi

    17-18 Juunil pidi toimuma ka Potsepa karjääris mingi DJ-Festival mis nagu arvata võiski ära kukub https://www.audru.ee/et/uudised-ja-t...e-pole-lubatud

    Ise jään veel lootma 5-6 august toimuvale Airportjamile... kuigi teada on et tuleb suht säästukas nö...

    Andke siis teistelegi teada kes kus ja mis
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #2
    Re: Üritused 2011

    viive sünnipäev, 46.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: Üritused 2011

      viljandi folk, see aasta mul sünnipäev ka samal ajal ja 3 välismaa sõpra külas. supernuts
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: Üritused 2011

        Õllesummer :) Kõik 4 päeva

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Üritused 2011

          Neljandal Juulil väljub Eesti Kaitseressursside Ameti peobuss Tapale.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: Üritused 2011

            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust

            17-18 Juunil pidi toimuma ka Potsepa karjääris mingi DJ-Festival mis nagu arvata võiski ära kukub https://www.audru.ee/et/uudised-ja-t...e-pole-lubatud
            lol, Festivalipaik asub kohas kus demineerijad lõhkavad kiiresti hävitamise kuuluvaid lõhkekehi ja lõhkamise vajadus võib tekkida samal ajal kui peetakse festivali


            ilmselt oleks midagi taolist toimunud
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by adam_q; 12.06.11, 17:59.

            Comment

            • karel111
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 27

              #7
              Re: Üritused 2011

              Üliõpilaste XII Suvemängud 1. kuni 3. juulini Käärikul. Hea tudengite seltskond, sportimine ja kolm kaunist päeva Käärikul Lõuna-Eesti kuppelmaastikul.

              Comment

              • Platinum
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 248

                #8
                Re: Üritused 2011

                17-19.06 Provinssirock kesk soomes, Seinäjoki. Ise lähen 19-ndal System of a downi ja Hadouken! it kuulama.
                Laup 18.06 on Pendulum ja Dj Shadow

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Üritused 2011

                  2-3. juuli Pärnu MV @ Strandis



                  Tuleb kindlasti meeleolukas nädalalõpp Pärnus

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: Üritused 2011

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Neljandal Juulil väljub Eesti Kaitseressursside Ameti peobuss Tapale.
                    Ära sinna üritusele mine, see on jama ja üldjuhul venib pikale.

                    Comment

                    • Pudgehook
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 190

                      #11
                      Re: Üritused 2011

                      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                      Ära sinna üritusele mine, see on jama ja üldjuhul venib pikale.
                      mul on pilet juba olemas ,kas peaks siis pileti äkki maha müüma?

                      Comment

                      • E-Kunn
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 261

                        #12
                        Re: Üritused 2011

                        Kindlasti müü ära!!!! Ja kiiresti:D

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #13
                          Re: Üritused 2011

                          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                          Neljandal Juulil väljub Eesti Kaitseressursside Ameti peobuss Tapale.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #14
                            Re: Üritused 2011

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #15
                              Re: Üritused 2011

                              Rally Estonia 2011

                              Aeg:

                              15.-16. juuli 2011

                              Koht:

                              Lõuna-Eesti, Otepää / Tallinnast 225 km, Tartust 42 km, Valgast 49 km
                              Hooldusala ja HQ Otepää Tehvandi Suusastaadion
                              Linnakatse Otepääl

                              Pikkus:

                              Kiiruskatseid 162 km (kruus)
                              Linnakatse 5,3 km (asfalt)


                              SOOVITAN!!!!!!

                              Comment

                              Working...