*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1276
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Sest bemm on minu silmis kõvasti ilusam, mugavustase on neil suht sama. Tagavedu on ikka 100x funnim,eriti isendil millel on jõudu väheke rohkem kui 1.8-l. Samas talvel peaksin vist koguaeg liivakotid pagassis sõitma+isegi siis on jama. No ma ei tea... õel on ka 3-ne bemm,kuigi kõvasti lahjem, aga no ülalpidamine ei ole midagi väga kulukas.
    Ärme ülalpidamisse loe kütusekulu ning kindlustust.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #1277
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      con, kas see vr6 oli 128kw või 140+?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1278
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Golf vr6 on reeglina ikka 128kw, vist mingid Passati vr6 väljalasked olid 140kw.

        Auto24.ee näitab Golf IV+ GTI versiooni puhul 147kw
        Last edited by Potsataja; 30.06.11, 17:36.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #1279
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          osad golfid on 140kw ka. Vähemalt müügis olen näinud.
          ja nüüd öelge,et bmw ei ole ilusam? :D Kuigi ma ise ei ole mingi bmw austaja..siiani vaid opelite ja audidega sõitnud
          http://www.auto24.ee/used/496447

          http://www.auto24.ee/used/313090

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #1280
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Bem sitaks kenam..
            Golf näeb välja nagu mingi rääbis..

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1281
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              http://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=34210 vs. http://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=56331 jääb bemm minu jaoks selgelt teiseks. Välimusega sama lugu.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1282
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                128 ikka aga välimuse mõttes ei kannata need ju võrdlust:D Võtaks ka pigem bemmi kui sellised variandid.
                Ostad siis käi ülevaatuses kuskil ja lase kõik kontrollid ja asjad ka kindlalt ära teha.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #1283
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  nii palju ma ise autosid tunnen, et need asjad ise ära vaadata + tutvusi kah :)
                  Lihtsalt ei suutnud isegi valida,et kumba vaatama minna

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1284
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Minu jaoks on E36 kõige koledam ja E46 kõige ilusam BMW

                    Mina läheks hoopis Ventot vaatama:

                    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #1285
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Jaa, vento juba palju kobedam

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1286
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        vento oleks ofc kõige parem...aga antud vento on paras sara :)

                        Just läks üks väga kena punane vento ära...jäin hiljaks :(
                        Last edited by k2snakalle; 30.06.11, 17:54.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1287
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          krt ma ei teagi milline pill nüüd võtta... kas VW golf3 vr6 2.8 128kw või 3-ne bemm 91a 2.5 141kw. Bmw tundub ofc parem, aga krt talvel on nii palju müttamist, et tagavedu võib vähe jamaks jääda :D
                          Mis mõte on sellistel mootoritel? Endal universaalkerega A6 ja 2.4L bensiinimootor ja mitte mingit mõtet ei näe sellel. Maanteedel vajaliku 120km/h saavutab probleemideta ka 1.6L autoga ja kiirendamise vajalikkusel ei näe ka mõtet kui just autospordiga ei tegele või maakast douchebag ei ole kes fooride taga kiirendusvõistlusi oma peas korraldab. Või on sel mingid varjatud mugavuse plussid, a'la ei tee nii kõvat häält 120-ga sõites? Isiklikult ei näe küll mõtet kunagi üle 2.0L mootoriga autot osta kui tegemist ei ole keskmisest suurema auto või diisliga.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1288
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Miks keegi graafikute teemat ei tee ?!?!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1289
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              osad golfid on 140kw ka. Vähemalt müügis olen näinud.
                              ja nüüd öelge,et bmw ei ole ilusam? :D Kuigi ma ise ei ole mingi bmw austaja..siiani vaid opelite ja audidega sõitnud
                              http://www.auto24.ee/used/496447

                              http://www.auto24.ee/used/313090
                              http://www.auto24.ee/used/780591

                              ajatu klassika obv .. alla 200kw ei ole mõtet vaadatagi ... pasitlaa sierral on 250kw v2hemalt + tpkiga lykkab v2ljas 20kw vabalt juurde kui vaja ..

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1290
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                http://www.auto24.ee/used/868821

                                Leits ei jaga klassikast midagi

                                Comment

                                Working...