Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Sest bemm on minu silmis kõvasti ilusam, mugavustase on neil suht sama. Tagavedu on ikka 100x funnim,eriti isendil millel on jõudu väheke rohkem kui 1.8-l. Samas talvel peaksin vist koguaeg liivakotid pagassis sõitma+isegi siis on jama. No ma ei tea... õel on ka 3-ne bemm,kuigi kõvasti lahjem, aga no ülalpidamine ei ole midagi väga kulukas.
Ärme ülalpidamisse loe kütusekulu ning kindlustust.
Sest bemm on minu silmis kõvasti ilusam, mugavustase on neil suht sama. Tagavedu on ikka 100x funnim,eriti isendil millel on jõudu väheke rohkem kui 1.8-l. Samas talvel peaksin vist koguaeg liivakotid pagassis sõitma+isegi siis on jama. No ma ei tea... õel on ka 3-ne bemm,kuigi kõvasti lahjem, aga no ülalpidamine ei ole midagi väga kulukas.
Ärme ülalpidamisse loe kütusekulu ning kindlustust.

Comment