*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1156
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Misasi see RS bot on ? =]
    Runescapes kasutatav arvutiprogramm mis teeb sinu eest tööd nii, et ei pea ise arvutis passima

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #1157
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Kus starsis seda auto mucki peale panna sai? Tee mis tahad aga ei leia enam.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1158
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Valikud- näita/mucki käsi.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #1159
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Tänud, käisin optionsi enne mingi 3x läbi ja iga kord suutsin kahe silma vahele jätta...

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1160
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            Nõuab üle keskmisest kõrgemat intelligentsi ja know-howd :) Ega kõik niisama polegi.

            /Tänapäeval on botid(scriptid), mis teevad Sinu eest kogu töö, nii et jahm, vaielda ei viitsi, ise ei tee suurt sittagi ja tiksub 200-300 kuus.
            Pyha Karu siit foorumist oma hiilgeaegadel teenis kuus 4-5k usd.
            Mitte botiga, aga mänguga.
            On paar korda vist parimaks pkeriks isegi valitud seal

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1161
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              See tähendab juba reaalselt mängimist, see väga ei istu :D

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1162
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                no see tähendab steikimist, ehk raha peale kaklemist seal mängus vastastega.

                Eriti aega ei röövinud korralikult "table selectides", ehk opponente valides.
                (hea kasutaja tegemine siiski võttis omajagu)

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #1163
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Ja kuna nüüd on sitaks head botid, siis on neid häid stakereid sitaks ja runni raha räigelt odavaks läinud. Seega suurt raha pole sealt eriti enam võimalik teha. Ainult niisama toksida (bottida) midagi, mis mingeid kopikaid sisse toob. See stakemine on ka haige asi närvidele, pmst võtad mingeid 55/45 flippe vastu terve päev.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1164
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    irw kuidas te küll rs-ini välja jõudsite.
                    Kunagi oli tõesti see kõvv pela ja ajas peaaegu sama tilti kui pokker.

                    Selle rs-iga tuli meelde siuke teema veel, et kes kunagi mängis, see mäletab ehk ühte vanti, kes suutis leida augu ja Runescape sisse häkkida ja pmst teha endale nii palju raha/party hatte ( maksid väga väga kõva raha ja eesti rahas küündisid nad kunagi ammu vaata, et mitmekümnetuhandeni ). Pmst vend tegi samamoodi suure suure vea. Nimelt ta rääkis sõbrale, kes rääkis sõbrale, kes rääkis sõbrale ja kui see asi välja tuli, siis suutis Jagex ära tuvastada kõik, mis oli fake ja mis mitte. Aga blääd see oli nice bug. Pmst kui ta poleks rääkinud sõbrale, oleks ta võinud ajada kokku miljoneid dollareid kasvõi selle teemaga. Sest kuangi oli pmst 1 RS MIL = 10-15$. Tema sai teha 2000M ühe clickiga pmst. Nüüd mai tea, mis hinnad on aga langenud obv sitaks. üks mill vast hea kui 0,5$ - 1$ maksab enam,

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #1165
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Jagex ei suutnud kõiki ära tuvastada, tänu sellele langeski ju Puprle Party hat kõige kallimalt kõige odavamale, väga palju neist jäi siiski mängu.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1166
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Aga minul on küsimus. Kuidas te kõik sellest nii palju teate?

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #1167
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Omal ajal sai ikka korralikult nolifetud ja paari Eesti suurimat klanni juhitud.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1168
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Aga minul on küsimus. Kuidas te kõik sellest nii palju teate?
                            Mis sa arvad kus need tänased 24 tablejad omalajal trenni tegid.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1169
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              sai kah toda pela aastatel 2001-2005(2006) mängitud. nüüd on mäng nii mõttetuks muutnud et jube.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1170
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Jep. See, kes pole RSi tagunud lapsepõlves, sellel pole õiget lapsepõlve olnud :D ütleks nii.

                                Mul alles isegi 5-6 aastatagused pildid arvutis lol kui viimast korda veel pelasin seda bsi:

                                Eesti vs madalmaad:


                                Uploaded with ImageShack.us

                                World War nr 4



                                Uploaded with ImageShack.us

                                Sain ühelt koletiselt 5M maksva ringi, vist olid need tegelased ühed raskemad, keda tappa seal :unsure:



                                Uploaded with ImageShack.us

                                Comment

                                Working...